Jump to content
Българският форум за музиканти

помогнете ми Pls


EliTyYy

Recommended Posts

Здравейте! :recourse:

Много искам да се нау4а да пея като 4естър Бенингтън от ЛП но не мога :happy: . Кажете ми някакви упражнения или ми предложете някой 4овек от Търново който може да ме нау4и да "крещя" по този на4ин. Имам големи мераци да се нау4а и много пъти съм пробвала но нямя никакъв резултат , за това ще съм ви много благодарна ако ми помогнете по какъвто и да било на4ин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би 1 от основните проблеми е че ти си момиче а той наполовина хахахах така че замисли се дали би могла ептен като него :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за 8-9 години от както съм фен на групата чак сега видях някъде нещо постнато от такова естество :thumbs_up:)) убихте ме....

Ами за да се научиш да крещиш, като него трябва да си истаржиш гласните струни със шкурка (по-добре по финна:))

Какво е казала майката на Честър, когато той за първи път пропял "абе стига ми вика бе!" :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради теми като тази, на някои ни иде да се хвърлим в някоя река. А заради отговорите по тях - да си вържем камък на крака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Melissa Cross - The Zen of Screaming 1 & 2

http://www.melissacross.com/vocal_training_products.php?

 

Тези две ДВД-та ще ти свършат прекрасна работа.

Убеден съм, че за разлика от крещенето - намирането на "неща в мрежата" ти е доста лесничко :icon_shithappens:

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.