Jump to content
Българският форум за музиканти

Still Got The Blues


kolio_k

Recommended Posts

Тази сутрин ,чувайки Бекингтрака,ми се досвири и си споних за доброто старо време(края на 90те),когато с увлечение жулех този неувяхващ кръчмарски хит,на 1000 километра зад полярния кръг,а пияни ескимоси се тътриха по дансинга по двойки,държейки се един за друг,за да не падат прекалено често.

 

Still-got-the-blues-55

 

Успях да изсвиря само един тейк,защото още докато правих саунда,лявата ми ръка успешно се скапа от бендовете.Това парче,макар и сериозно да е злоупотребявано с него през години ,си е бая трудно(особено на последните прагове) и не е на прасето(в случая на мен :recourse: )работа.И освен това по незнайни причини Леспола ,въпреки,че звучи много добре и има много сериозен състейнкакто е видно на записа,ми е много неудобен след 17ти-18ти праг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектно , много добре че си постнал оригинала , но твоя кавър не го виждам ....опс , то това било твоя кавър ...мале ...нещо се пообърках ....

 

 

Браво ,браво , баш браво от мене !

 

Дедо Мито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си сгънах една компилация на Гари от участията му в Монтрьо (2хDWD9 диска). Ще го преслушам да видим кой е по-добър... :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще си пусна оригинала, да видя да не си пуснал него по погрешка... :happy:

Ааа - накрая 4ух, че си ти! :metalist:

Абе, човек - страшен си бе!!! :hysterical:

 

bravoij0.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много готин саунд! :hysterical: Ще си позволя само една забележка да направя- не знам как да се изразя, щото не знам термините- леко много равноделно го свириш, в смисъл поне Гари Мур доколкото съм останал с впечатление, играе повече с ритмиката. Уф, не знам как да кажа тва което искам да кажа :happy: Абе яко е :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви на всички за слушането и коментарите :recourse:

@Hillbilly

В момента нямам камера,гаджето я взе и отпраши,но в най скоро време.

 

@7thString

Абсолютно съм сигурен,че Гари Мур си го свири много по добре :recourse: .В своя защита само ще кажа,че не съм го слушал това парче от едно 10 години и винаги я карам супер приблизително по някакви далечни спомени.На времето го вадих за един приятел ,който трябваше да се явява на някакво прослушване за работа на кораб,мисля ,че беше 97ма,но помня само началото на солото и от средата нататък свиря гами нагоре надолу :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер свирня :recourse:

 

И аз имам забележка.... само че не към свиренето .

 

kolio_k , винаги си твърде скромен, за това което ни показваш :recourse:

 

 

пп.Майтапя се(все пак скромността е добродетел :happy: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[/b]Абсолютно съм сигурен,че Гари Мур си го свири много по добре :happy:

 

Не смятам свиренето за спорт :recourse: Или е приятно за слушане, или не- твоето определено е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти :happy:

 

Като казвам по добре,имам пред вид не по технично или по завъртяно,а по скоро по естетически издържано.Това си е повече от нормално все пак,човека е световно известен китарист и парчето си е негово :recourse: .

 

п.п.Само забравих да кажа

Благодаря много Ултрамега,много се радвам,че ти допада.А иначе просто се опитвам да бъда реален,а не излишно скромен :recourse:

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,защо нахален,нали затова е форума,да се питаме разни работи :wallbash:

 

Ригът е

 

Гибсън ЛП с адаптери Класик 57(PAF)

 

Boss NS2 Noise supressor

 

Mesa Boogie Studio 22+,мръсния канал с гейн до дупка,мастер на 2, защото иначе съседите ще ме довършат

 

Мик Шур 545(много стар)

 

Малко ривърб от компа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.