Jump to content
Българският форум за музиканти

Гибсън - нов модел с цифров датчик


indy

Recommended Posts

Super!

 

Много яка! Цените няма да падат!

Цени падат на Зум и други малоазиатски продукти.

 

QUALITY EXIST, WHEN THE PRICE IS LONG FORGOTTEN !!!

 

HENRY FORD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иехаа ...

 

Innovation's just starts :)

Живеем в XXI век, все пак..., какво изгъзяци ???

Стерео, съраунд, 6 pickups....,регулации за вс. стуна, ала бала...!

Със автентичен звук на Лес Пол.

Изключително впечетление ми направи акустичното звучене на китарката :) (като не се знае какво е след нея де, ама все пак ...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе къв леспол кви 5 лева...да не би навремето се с дигитални адаптери и пиезо измислици да са дрънкали...

Тва са поредните изгъзици...6 канален съраунд, отделна настройка на всяка струна...ебаси изкуствената музика...

Да не свирим техно че сичко на компютри да се праи! Кат ше е китара да е китара, ако ше е някъв хибрид между китара и нещо друго поне да не се гаврят с легендарния си модел...ебаааси маркетинговата стратегия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво е цифров датчик не разбрах само , тоя в клипа нещо обесни ама не го разбрах , лес пола звучи ужас така !!!! Когато става въпрос за развиване на техниката за китари е супер гадно , яко е сичко да е като едно време !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе то хубаво да е всичко като едно време ,ама

защо не си изхвърлите компютрите и да почнете да учите само по книги :happy:

 

онея са толкова напред че срещу тях да бягаме не можем ги настигне никога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плюс това, ако се разъсждава

яко е сичко да е като едно време !
,

когато са въвеждали самите Гибсън Лес пОл и Фендер Стратевкастер,

по тази логика е трябвало да ги отхвърлят и да си свирят на старите арчтопи.

(нищо против голямите боксове, но тази огромна музика, която е в следствие на Гибсън и Фендер - нямаше да я има - примерно)...

 

ИНОВЕЙТ - ДОДНТ СИМУЛЕЙТ

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе,то иновациите са хубаво нещо,но според мен силата на марки като Гибсън и Фендер е в добрата изработка,материали най-вече и че 90% от рока е записван с този саунд.А да наблъскаш с електроника и цифровизираш такъв инструмент според мен няма смисъл (бе направо си е гавра :happy: )-това може и с шперплатена китара да стане.Естествено това си е мое виждане :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че нещата трябва да се развиват, ама не ми харесва идеята точно Лес Пол и Страт да ги изопачават така... някак си не се връзва. Иначе отде да знаеме...след време може накой наш HERO да 'фане такава :recourse: ...

 

OFFTOPIC: Покрай Тоя Лес Пол и VG Страта се сещам за новото Fly-V на Gibson... :happy::recourse::recourse:

Редактирано от cRyStaL_gUiTaR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да се занимават с такива съмнителни нововъведения,Фендер и Гибсън би било редно да си обърнат малко повече внимание на качеството на традиционните си инструменти.Преди да взема настоящото си ЛП,върнах два Стандарта заради проблеми с глухи ноти,единият на 12ти праг 3та струна,другият на 7ми праг на първа и това доста сериозно ме разочарова от модела,все пак това е китара за 4000+лева.Да не говорим за спадащото с годините качество като цяло и при двете фирми.

 

Колкото до новите изобретения,нямам нищо против тях,хубаво е да се търсят нови интересни решения,но да правиш легендарното ЛП -съраунд ми идва малко странно.Биха могли да измислят някой нов модел за разнообразие и там да си прилагат нововъведенията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биха могли да измислят някой нов модел за разнообразие и там да си прилагат нововъведенията.

 

Абсолютно... даже задължително... :happy:

 

Утре ще се обадя във Гибсън и ще им се скарам... (бъзик разбирасе)

 

kolio_k го каза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.