Jump to content
Българският форум за музиканти

Олео


kolio_k

Recommended Posts

Органа си е за махане,да... ;) мерси за отзивите,аз се престраших,пускайте се и другите! :thumbs_up: Ивелине,Топсън...и Монката много ясно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тези ноти ,които си написал,наистина отговарят точно(доколкото може)на бекингтрака.Много добра работа,би могла да бъде полезна на следващите,които евентуално решат да джемят(дано).Както преди бях написал,ритъмчейнджа има няколко основни варианта на рехармонизация и на практика в джем ситуация най често се случва ,че по почин на солиста или акомпаниращите спонтанно се минава от един в друг,за да се получи малко по голямо разнообразие в тази иначе традиционна схема.

В случая обаче това отцъства,предполагам заради факта че става въпрос за учебен плейбек. Органиста си свири баса точно по акордите през цялото време и само прави някои типични хармонични замени в акордите.

 

 

Що не вземеш сега да врътнеш и един хорус ,та да се развива джема.Това май е първият джаз джем във форума(не съм сигурен,може да е имало преди да се включа) и много се зарадвах,че има мераклии да участват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Публично отказвам да правя джемове върху Rhythm Changes и Coltrane Changes, до следващо публично обявление, отменящо първото :icon_shithappens: Имам надеждата, че някой ден ще се престраша все пак... Добре се справяте, успех на всички, благородно завиждам! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Е тва не е състезание,що да не правиш джемове?Мене питаш ли ме,аз пуснах мойто след Кольо :) жалко,че неговата версия не може да бъде чута повече,след като.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй... вярно, че не може да се чуе вече версията на Ники! ;)

Като се сетя за каква глупост се ядоса човечеца и спря да пише, чак ме хваща ЯД!!! :)

Аз обаче като си купя пиано, ще драсна един трак "...in memory of kolko_k!"

 

kkxv5.gifkkxv5.gifkkxv5.gifkkxv5.gifkkxv5.gifkkxv5.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:recourse: мен пък ме хваща яд,че хора като него спират да пишат,за да може други да....си чешат езиците и да няма конфликти

аз неговата версия я имам и си я пускам от време на време :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

http://media.putfile.com/Oleo-53

 

CyberGene...прав си много брато :-)....

 

П.С. накрая забрайх да Fade out-на плейбек-а :thumbs_up:

Редактирано от jackson_dinky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Браво!

Китарен джем ще е до тази седмица - утре си купувам дигитално пиано... :metalist:

 

Нещо стана с поста ми - излезе 2 пъти...

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.