Jump to content
Българският форум за музиканти

Олео


kolio_k

Recommended Posts

Не е точно джем,но определено не е мое авторско,а трудни бизаслужило прозвището кавър.А от друга страна,разбира се ако някой иска да поджеми,с удоволствие ще кача бекинг трака

oleo

 

Не се получи кой знае какво,но в духа на джема,направих само 2 опита и този беше по-добрият.Надявам се да допадне на някой

 

п.п.Много тягостно е да се свири суинг с Плейбек,ама като за упражнение става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мазнооо. Много е готино. Вярно че ако беше с музиканти на живо, най-вероятно щеше да се получи още по-добре заради спойката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........а....така,мене ми се запалва главата от тва парче :icon_shithappens: акомпанимента е много объркващ и темата е с едни гадни синкопи.....Кольо е герой! :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Има доста неточности в тези ноти, а най-фрапиращата е, че е объркан авторът на парчето - той е Сони Ролинс, а не Майлс Дейвис!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Да така е,впоследствие видях,че нито акордите,нито темата е като в Book 1,за автора да не говорим....това,което съм постнал е от volume 65 на Abersold. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това с автора наистина е смешно. :oops: Но иначе акордите са си ОК,това просто е един от няколкото типични варианти на ритъмчейндж

 

п.п.Няма смисъл да качвам трак,това е същия,който и аз използвах.

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Ники! :thumbdown::cheers2::cheers:

Страшно гот си забил (както винаги)!

Много се зарибих по това парче (покрай твоето изпълнение), но като чух това и вдигнах температура...

Но това няма да ме спре - в най-скоро време се впускам и аз с бездната на импрозивацията!

Браво още веднъж!

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе, некой има ли го на миди, че искам да размърдам туй-онуй - ако никой го няма и така ще се из... ___ ...кажа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръпнах някаква глупост от нета,макар и хич да не ми е ясно за какво ти е,но дано ти свърши работа.

 

@Ивелин

 

Мерси много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз срам нямам явно :recourse: ....бекинтрака е много гаден и определено не е като на Кольо,бе карай....нямах намерение да го правя толкова дълго,но така се получи и не ми се занимаваше да режа

http://media.putfile.com/Oleo-39

Редактирано от spongebob
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино си ударил :thumbs_up:;):thumbs_up: и саунда е супер стилен.Иначе бекинга ти е точно като моя,разликата е само,че аз махнах акордите на органа и оставих само баса и сложих отгоре комп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.