Jump to content
Българският форум за музиканти

познахте ли го?


sound_forge

Recommended Posts

Бахти, след 40-тата секунда ми писна да го слушам... ама така и не познах кое е парчето, инструментала дето г свири Батьо. Батко прави чалъми... умее го, кат му са утдавъ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна техника, много ноти, но ... малко музика ... Такива са резултатите, коато техниката стане самоцел, а не средство за изразяване ... Не уважавам китаристи, за които свиренето се върти около упражнения за китара на една струна :):);)

 

 

Китара се свири така: http://youtube.com/watch?v=AOFpQd7aJ9U

 

Хармония, ликове, ... Красота !! :recourse::recourse::recourse:

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък го харесвам - може да не е гениален, но е уникален.

 

Имам щура идея - Майкъл Анджело Батио да се ожени за Грейт Кет,

да си народят дечица - шредърчета - и да почне едно яко пилене :thumbs_up::);)

 

just for the record :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се сърдете ама ми се вижда лишено от смисъл.Вижте ме колко съм добър и как мога да свиря.Не чувам нищо ново и не виждам никакво творчество в този тип изпълнения, трябва да се отвори тема "Спорт и Музика"и там да се качват подобни изяви :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа честно Албърт Лий много повече ми хареса от Майкъл Анджело..Много по интересно и чувствено ми се видя неговото парче отколкото на това на Анжело.. Наистина трябва да му се признае на пича за всички усилия, които е вложил, но на 30-тата секунда доскучава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се сърдете ама ми се вижда лишено от смисъл.Вижте ме колко съм добър и как мога да свиря.Не чувам нищо ново и не виждам никакво творчество в този тип изпълнения, трябва да се отвори тема "Спорт и Музика"и там да се качват подобни изяви :)

 

Може би "Цирково изкуство" ще е по-подходящо :metalist: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам от китари, обаче ми се струва , че скоро ще започнем да се възхищаваме на някой застанал на челна стойка с 1 крак зад главата , лапнал запалена факла ,жонглираш с портокали с едната ръка и свирещ на китара с другата.

 

Както каза някой преди мен - Музика или цирк? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не е по темата, ама винаги съм се чудил на кого ми прилича с тая прическа - сега се сетих - на кучето от "Джейми и вълшебното фенерче" май беше :hysterical:

Редактирано от fluti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Не ми се сърдете ама ми се вижда лишено от смисъл.Вижте ме колко съм добър и как мога да свиря.Не чувам нищо ново и не виждам никакво творчество в този тип изпълнения, трябва да се отвори тема "Спорт и Музика"и там да се качват подобни изяви :music:

 

Може би "Цирково изкуство" ще е по-подходящо :) ...

 

Някой ще обясни ли каква е разликата м/у двамата (Албърт Лий и Майкъл Анджело)? Не си ли личи, че това е един и същ трик? Много лява ръка (гриф) и не-толкова дясна (перо), схемички с близки позиции и бързинка с чистота. А вие вместо да се научите на нещо....Защо не пробвате да извадите или да изсвирите по ноти нещо на който и да е от двамата? Какво можете с дясната ръка по грифа? Дабълхендчета? Не сте ли чували за МУЗИКАЛЕН ШОУБИЗНЕС? Шоу за окото, шоу за ухото? Давайте, заслепете ги с нещо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега...ако ще се засенчваме... Няма да е честно спрямо тях някак си, нека уважаваме труда им! :music:

 

 

...на кучето от "Джейми и вълшебното фенерче" май беше :)

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Факт е че всеки си има различен вкус, но това не означава че стила и излълненията на Анджело не са уникални и технически много над нивото на повечето китаристи. А относно това което прави да е само техника - No Bounderies от Speed Kills/Lives дисковете показва че той успешно може да съчетае мелодичност с бързина.

 

Аз лично много му се кефя (това видео е едно от най слабите му между другото).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.