Jump to content
Българският форум за музиканти

Нашо Бас Видео (айде да ви видим)


basis4eto

Recommended Posts

Същите песни съм ги пуснал и в темата за кавърите, но реших и тука да дам малко ъп на тази, че нещо изпадна в меманса. Това е от пролетта. Тука свиря със швайнщайгера (корт стейнбъргър).

 

 

Тези долните две са от лятото на 2009, малко преди да се разпадне тази банда. Ама пък от време на време като се събереме повечето да сме в Смолян горе се вижда кво става ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се разпиша с Pantera

http://www.youtube.com/watch?v=bAM5-3UgArQ&feature=youtu.be

Редактирано от golfabitch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Вдигни леко нивото на баса или намали плейбека, че не припевите особено се губиш. :-) Може би и малко височки му трябват на баса...

 

Иначе - палец! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Вдигни леко нивото на баса или намали плейбека, че не припевите особено се губиш. :-) Може би и малко височки му трябват на баса...

 

Иначе - палец! :thumbs_up:

 

И да се понастрои малко! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва незнам дали съм го пускал...Наложи се да ме изтърпят и на Врна джаз фест 2012. Тука китарата е директно в пулта...Приятно гледане ...и смях! :D

 

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@голфа, мисля че пантера в онези албуми настройват на средата между ми бемол и ре (по памет). не ти е проблемът в новите струни или в тунера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Незнам защо винаги, когато звукът и картината са перфектни се излагам най- много  :D

Редактирано от rudibass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Май се получи тъпо така... нали темата е "хайде да се видим"!! Модераторите могат да изтрият поста, ако преценят, че не отговаря на условията на форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.