Jump to content
Българският форум за музиканти

Ех това перце...или кой с какво перце свири?


mimstudio

Recommended Posts

Не се шегувам, вчера купих още 5 бройки за 170$... :)

 

noflip, ми това е консуматив и като се остърже се сменя. По принцип, де... :hysterical: Както струните. Не знам как свирите без връх, супер странно е и направо нищо не се получава... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така де :) аз свиря само с тези от най-долния ред (като най-дясното съм го пенсионирал че ми е първото перо евър и е на повече от 10 години... не че аз свиря от толкова ;)) и честно казано не знам защо въобще пазя останалите. обаче голяма част от тях са станали такива за един два дни от моето .. "свирене". точно затова се кефя на фосфоризираните дънлоп. щото са видели точно толкова damage колкото всички останали накуп и пак що годе са си запазили формата.

 

между другото представяте ли си пикгарда ми на какво прилича :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щракнатите 4 перца са на обща стойност 133$... ;)

 

:icon_shithappens: Кажи, че се шегуваш!?!

.... не само той се е "смахнал".....

и моите най-долу ляво 2те са на обща стойност $53..... (подходящи за ми за зодията... какво да правя).. супер звук.. и много красиви!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми от тия всички перца най-ненормално е онова дето е преправено от монета :icon_shithappens:

 

Пък и с пера от такива знайни и незнайни камънаци кой свири...а със с'тинки свирят и Били Брадата и Брайън Мей ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз такова перце искам само едно... и с него ще свиря на 100-годишния си юбилей... :icon_shithappens:

 

Иначе - за рождения ден може да си поръчам от онея перца, дето ги бяха пуснали - медните и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, моето любимо перце е едно което беше 5 стотинки(смъсъл не че е струвало 5 стотинки ами си беше стотинка :icon_shithappens: ).Един път го сложиш на релсите на влака и като му мина отгоре се изтъни едно такова и стана много яко.

П.п Не се шегувам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За виждането няма проблем, само утре да се прибера на родното си място че сега нямам с какво да снимам :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря с PICATO 0.88 или 1.00 mm и това е единственото перо, от което до сега съм доволна. Всички останали са или странна материя или с друга форма. Купувах си дори Fender и те не ми харесаха, не че бяха лоши, нито се чупеха като някои други но са малко по - малко еластични и освен това при първия слайд който направя на перото остават малки дупчици все едно мишка ги е гризала :) и след няколко такива перото вече е набраздено. Лошото е че PICATO не се намират често а напоследък май изчезнаха съвсем и търся нещо подобно да ги заменя, препоръчаха ми Dunlop изглеждат със същата материя само малко по малки ми се видяха, но може би трябва да ги пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам аз, че следващия път като пътувам с влакчето ще помъкна една дозина стотинки с мене и ще разпращам после из цяла България :)

П.п Върху тази и мина само един локомотив какво са 70 тона :) Сега обмислям да сложа една под един влак дето е два локомотива и 5 вагона :girl_witch:

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се шегувам, вчера купих още 5 бройки за 170$... :girl_witch:

;) Бах ааму! Ся ше изчакам да им мине гаранцията и тогава ще си купя едно.

Ъъ, колко им беше гаранцията на тия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.