Jump to content
Българският форум за музиканти

препоръчайте ми студио


Recommended Posts

Здравейте,интересувам се от добро студио в София,което работи добре с вокали и електронен саунд.Моля ви споделете опита си .Ще съм благодарна ако някой ми препоръча място ,от което е останал доволен.

 

Благодаря :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
Здравейте,интересувам се от добро студио в София,което работи добре с вокали и електронен саунд.Моля ви споделете опита си .Ще съм благодарна ако някой ми препоръча място ,от което е останал доволен.

 

Благодаря :thumbs_up:

Има но не е в София За повече информация на waveexplorer@mail.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам добри впечатления от Graffitti Studio. Отношението им беше професионално, а помещението и техниката са много добри. За вокали имат Neumann TLM103, а конзолата е Studer. С електронната музика не знам как са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно студио на Иван Динев на Патриарха от страната на френската гимназия като подминеш гимназията в посока Попа след една или две сгради, преди още да стигнеш до пряката.Влиза се в един двор и в гаражите от зад в двора. Иван е музикант свирил по Швеция, има техника, компютри и е добър. При него записват много.Ако се интересуващ ще ти пратя телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравей,

за каква електроника става въпрос?

Аз съм DJ и правя денс жанрове (хаус, хип-хоп)

Akai MPC, Emu, Novation и Roland са ми нещата а смесвам през Soundcraft 8 канала в Cubase на Powermac G4.

Микрофона не е нещо особено, но за мен е по важен човека зад него.

В София съм. Пиши ЛС ако се интересуващ или виж www.myspace.com/standupcomedians . www.myspace.com/triosas и www.myspace.com/dontwarrior

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено се радвам на колеги, но последното предложение не бих го препоръчал за комерсиална употреба. След като прослушах майспейсовете, останах с впечатление за доста, ъ-ъ-ъ, недозрял подход към смесването и обща работа с вокал. Не разбирам от електронна музика (последните ми спомени са от Вангелис, Жар, Спейс и Крафтверк), та не мога да дам оценка на звука в примерите - може пък в съвременната електронна музика неспазването на каквато и да е музикална форма да е правилно, както и частично дефазиране в ниските.

+1 за Графити и +1 за Иван Динев. Там могат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо за електронна музика бих ти препоръчал студиото на Deep Zone Project - те само такава музика записват и то от години насам. Май са не са от най-евтините, но и качеството е страхотно. Ако те вълнува драсни ЛС и ще те свържа с Росен от бандата да се разбирате директно - много разбрано момче което не лети из облаците и лесно се работи с него

 

Поздрави и успехи

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.