Jump to content
Българският форум за музиканти

Лампови Ампове в БГ


Black Bird

Recommended Posts

Абе и за ръчния багаж на границата ти искат фактура като доказателство, че не си го откраднал. А щом покажеш фактурата, на нея има цени, които хиените пак обмитяват и обдедесяват. Не може стока да мине през митницата и да влезе в страната просто ей така - преравят те и кто намерят нещо скъпо, кълцат зелки (ламповия усилвател със сигурност ще го намерят като ти преглеждат багажа :headbang: )

На един приятел лаптопът му излезе златен. Купил го човекът в Германия и решил, че е на далавера...

Ако ти го внесе някой, пестиш парите за транспорта, но не виждам кое частно лице може да донесе лампов усливател - това е много тежко и обемно нещо.

Може да пробваш при някой, който се занимава с внос на стари коли от Австрия или Германия, но на такива хора е трудно да се довериш в избора им на лампов усилвател.

Кофти тръпка, причинена от кофти държава.

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това не е така когато пренасяш със самолет, а аз това имах предвид. Нали обсъждаме цени в САЩ.

На мен са ми носили няколко пъти (5-6) разни неща и никога не е имало проблем. Включително и когато една крехка девойка ми внесе усилвател Gallien Krueger.

Редактирано от разбойник
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е така когато пренасяш със самолет, а аз това имах предвид. Нали обсъждаме цени в САЩ.

На мен са ми носили няколко пъти (5-6) разни неща и никога не е имало проблем. Включително и когато една крехка девойка ми внесе усилвател Gallien Krueger.

експлоататор ;)

 

Хм...а къв ли е този Рандал лампов....че аз само за една лампова серия на Рандал се сещам, а именно последната където преамповете са модулни (директно на платки с лампи) и можеш да си ги сменяш (cold swap един вид хехехе:) ).... дизайн на Егнатер, демек трепач, ако е това...:) Никога не съм ги чувал обаче....

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми доколкото ти знам вкуса, Налбантов, тамън си за Carvin :) И не само легасито - много модели има, дето да те заинтригуват. А и няма да ти излезе скъпо от xxxx. Имаше каталог за такива неща там, последния път като ходих.

бреее :(

Я кажете как да разбера цени.........И какви китари могат да внесат...... :);):):);):)

Немаш ядове, ше те информирам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен един приятел ми донесе от САЩ Ибанец RG плюс неговия Алварец, и мина с един стек Марлборо и една бутилка водка... Ама това беше преди 3г., сега не знам как е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре в София

продава ли се някъде Ibanez Jem и  колко може би ще струва

И от къде може да се видят цени на Carvin и Peavey...по точно JSX и  Legacy

и двете Combo модела

В Сф съм виждал един-единствен jem в магазин (аз ти споменах още тогава за него) - в Джаза, един jem555, черничък, Made In Corea обаче... В Dynacord имаше преди 2 седмици едно RG. Иначе - само Благоевград - Икономов.

е този ДЖЕМ определено беше фалшив

Ибанец -никога не са правили ДЖЕМ 666

някой нашенец се е ибазикал

ина4е щях да го купя

пращах снимки на един маниак от швеция които знае вси4ко за ибанец китарите и по специално за джемовете

например цената на моя в швеция

е около 2500 еуро

по добре да си вземеш нов

щото на старите цените им растат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този Jem беше 666 PD. Прерових целия нет за повече инфо, писах и до някакъв сайт посветен на Ibanez и никой не беше чувал за него. Продаваше се за 800 лв. и най-накрая някой го купи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налбантов, знам 4е имам по - други вкусове от теб за такивата работи ама скоро пробвах легасито. Божествено е, даже аз зву4ах по4ти все едно мога да свиря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....В Обединеното кралство ДДС-то е 6-7%, ако не се лъжа. При нас е 20%, щот сме готини :)

....

Нънци!

17.5 % VAT

де да беше 6-7 % :huh:

Ами значи, 6-7% е било в друга, по-гостоприемна държава. :(

А и 17% пак са значително по надолу от нашите 20, нъл тъй :)

А като се сетя, че доскоро беше 22%...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....В Обединеното кралство ДДС-то е 6-7%, ако не се лъжа. При нас е 20%, щот сме готини ;)

....

Нънци!

17.5 % VAT

де да беше 6-7 % :ph34r:

Ами значи, 6-7% е било в друга, по-гостоприемна държава. ;)

А и 17% пак са значително по надолу от нашите 20, нъл тъй ;)

А като се сетя, че доскоро беше 22%...

Не и в Европа... освен ако не е в някоя от малките държави, но надали.

 

В Германия беше 18 мисля си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.