Jump to content
Българският форум за музиканти

ПОМОЩ трябва ми мнение за звукова карта


panko

Recommended Posts

Става въпрос за това http://www.lexiconpro.com/ProductIndex.aspx?ProductID=8

Моля да ми кажете дали е добра тази карта?Имам предвид дали добре конвертира звука. Кава е разликата м/у тази и друга която не се захранва през USB ? И вобще мнение за нея (Lehicon Lambda ) Благодаря ви предварително. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за какво ще я използваш, ако ти стигат два канала и не ти трябват повече да записваш наведнъж - картата си е екстра за нискобюджетна аудио -работна система. Разлика между USB 2.0 и firewire захранвани външни устройства в качеството и скоростта на трансфер няма, (както се установи в една тема тук преди време бяхме дискутирали) с забележката, че USBто се влияе от съседно включени (ако има такива и се ползват) в усб-портовете устройства тоест продуктивнустта му спада, ако няма такива съответно няма проблем. При firewire това го няма - те не се влияят от съседните портове и се държат стабилно. Но цялостната работа си зависи и от мощността на компютъра като цяло де - те нещата са свързани...аз поне толкова мога да кажа като по-малко запознат...тук има колеги които много повече разбират и могат да разнищят по-обстойно въпроса.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Е то това е предусилвател защо го наричате карта ? Иначе един авер има такова не е лошо но за 300-400 лева мисля че не най-удачното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то това е предусилвател защо го наричате карта ? Иначе един авер има такова не е лошо но за 300-400 лева мисля че не най-удачното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще го убедиш, защото като гледам май е убеден в това, дето казва... :thumbs_up: ...само не ми е ясно защо пуска по 2 поста един след друг, с разлика от 2 минути...както например и тука. B)

Редактирано от yamaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото не е само преамп. Има доста повече неща вътре, най-правилно е да се каже аудио интерфейс, както спомена synchu. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.