Jump to content
Българският форум за музиканти

Dunlop Picks?


DeathZone

Recommended Posts

Остана ми само едно такова перце и искам да си взема още.Това са ми любимите перца и ако някой е виждъл някъде да се продават да каже щото аз така и не намирам такива. Ето линк.Благодаря ви предварително!!!

Кво да кажа като в Плевен за такива изобщо не става въпрос. От къде да набарам едно такова??? Мисля, че зеления Tortex ша ми пасне перфектно.

Човеко ,ти от Плевен ли си? Ако 'да' ,ще ти дам некоя друга Джаз Тройка като се прибера ,наши момчета сме се пак...хехе :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остана ми само едно такова перце и искам да си взема още.Това са ми любимите перца и ако някой е виждъл някъде да се продават да каже щото аз така и не намирам такива. Ето линк.Благодаря ви предварително!!!

Кво да кажа като в Плевен за такива изобщо не става въпрос. От къде да набарам едно такова??? Мисля, че зеления Tortex ша ми пасне перфектно.

Човеко ,ти от Плевен ли си? Ако 'да' ,ще ти дам некоя друга Джаз Тройка като се прибера ,наши момчета сме се пак...хехе :headbang:

Страшен си. Абе и ти ли си от плевен? Свириш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска виж в Райзинг Форса, там мисля че ги имаше повечето на Дънлоп. Аз си взимам само от ония 0.96 лилаво-розовите ама не съм 100% сигурен, че ги има всички от JAZZ 3 серията :unsure:

 

Все пак провери първо там... ако имаш път де :rolleyes:

След моето посещение там Джаз 3 свършиха :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска виж в Райзинг Форса, там мисля че ги имаше повечето на Дънлоп. Аз си взимам само от ония 0.96 лилаво-розовите ама не съм 100% сигурен, че ги има всички от JAZZ 3 серията  :unsure:

 

Все пак провери първо там... ако имаш път де  :rolleyes:

След моето посещение там Джаз 3 свършиха :P

е те тва прозвуча зловещо хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бедните хора ползваме перца-самоделки :rolleyes:

Ама вършат отлична работа, де, и не се кахъриш като губиш по две на ден или като се износят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хех,това ми напомня времената , когато използвах перца от фоно-карти. И толкова си бях свикнал с тях, че като инцидентно хванех оригинално перце и ми се струваше неудобно :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един бивш пещерски металист понастоящем чалгаджия и гъзар..правеше перца от стари плочи на Щурците,Сигнал ...някои от перата които правеше бяха доста сносни най-вече за бас щото вадеха някак си по-мек звук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:green:

Най-добрите перца са за мен това! :P

За Джон Петручи - също! :inlove:

 

Да не забравяме и Ерик Джонсън! :P

 

 

В xxxx дали споменаха нещо за скорошен внос???

 

Щото това твойто си е било направо вандалски акт - да изкупиш всичко! :lol: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хех,това ми напомня времената , когато използвах перца от фоно-карти. И толкова си бях свикнал с тях, че като инцидентно хванех оригинално перце и ми се струваше неудобно :bravo:

Я перцата от фонокарти ги праим трипластни и после с пирографа уеекинко им праим грапавинки да не бегат. :)

Като ги наслоиш стават много еластични и се свири густо с тех.

Имах и един уокмен менте, на който от прозрачното капаче станаха двадесетина перца :lol:

И от едни черни PVC вложки на видеокасети стават добри пера, ама не от онези грубите кутии, ами едни други такива, мноо особен материал. Май на касетите RAKS ги слагаха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:green:

Най-добрите перца са за мен това! :headbang:

За Джон Петручи - също! :inlove:

 

Да не забравяме и Ерик Джонсън! :D

 

 

В xxxx дали споменаха нещо за скорошен внос???

 

Щото това твойто си е било направо вандалски акт - да изкупиш всичко! :P :green:

Ми не знам.

Иначе се е****м, бе - купих последното просто :)

Най-най-удобните перца - малки, релефни, острички, прекрасни за пикинг и хармоници, и за... за всичко!!! :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.