Jump to content
Българският форум за музиканти

Dunlop Picks?


DeathZone

Recommended Posts

Остана ми само едно такова перце и искам да си взема още.Това са ми любимите перца и ако някой е виждъл някъде да се продават да каже щото аз така и не намирам такива. Ето линк.Благодаря ви предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, и ти ли?

 

И пред мен седи този наболял въпрос. Преди два месеца си взех от едно магазинче в центъра сигурно го знаеш - в една от пресечките на Пиротска, в нещо като безистен. Имаше и червени и черни. Говорим за малките перца Джаз 3 серия, нали?

 

Айде моля те, ако ходиш не изкупувай всичко и аз ще гледам да мина тази седмица да си набавя... :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около 2 седмици си взех Dunlop Jazz 3 от xxxx по левче едното. Имаха и други видове перца на същата фирма. Защо не провериш там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остана ми само едно такова перце и искам да си взема още.Това са ми любимите перца и ако някой е виждъл някъде да се продават да каже щото аз така и не намирам такива. Ето линк.Благодаря ви предварително!!!

хахахаха това са ми любимите пера само с тях свиря и ям Родопея :ph34r: ...та в Пловдив има един магазин дето му викат Ямахата там имат около кило от тези перца кажи на Никифена да ти земе няколко полевче са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам от Тази серия зелените и сините( за бас ) и съм доволен. Но май е по-надалавера от Бг да си ги купувате,защото при мен са по 0.50 пенса на дребно или 3 за 1 паунд,което е по-приемливо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам от Тази серия зелените и сините( за бас ) и съм доволен. Но май е по-надалавера от Бг да си ги купувате,защото при мен са по 0.50 пенса на дребно или 3 за 1 паунд,което е по-приемливо.

На Danmark Street има едно много мизерно магазинче ,дето ги дават по 30 p и Джаз Тройките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам от Тази серия зелените и сините( за бас ) и съм доволен. Но май е по-надалавера от Бг да си ги купувате,защото при мен са по 0.50 пенса на дребно или 3 за 1 паунд,което е по-приемливо.

Само не виждам къде е далаверата :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! Само да кажа че ставаше въпрос за големите триъгълни за бас дето са. Ще кажа аз на Фена да ми закупи поне няколко щото е голям зор да намериш такива в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска виж в Райзинг Форса, там мисля че ги имаше повечето на Дънлоп. Аз си взимам само от ония 0.96 лилаво-розовите ама не съм 100% сигурен, че ги има всички от JAZZ 3 серията :-(

 

Все пак провери първо там... ако имаш път де :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви приятели, ще взема някой път да ви напълня една варена кокошка та с добро да ме споменавате :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия не съм ги пробвал, яки ли са :think: аз си купувам оттам SIT 10.52 за десет кинта и съм доволен от тях засега :rolleyes:

Ами лично на мене GHS са ми любимите от тези, които съм пробвал досега. По-добри са от SIT. In my humble opinion ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остана ми само едно такова перце и искам да си взема още.Това са ми любимите перца и ако някой е виждъл някъде да се продават да каже щото аз така и не намирам такива. Ето линк.Благодаря ви предварително!!!

Кво да кажа като в Плевен за такива изобщо не става въпрос. От къде да набарам едно такова??? Мисля, че зеления Tortex ша ми пасне перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.