Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за камиончета на Behringer


Recommended Posts

Здравейте.Кажете ако знаете къде в София се продават педали на behringer?Интересува ме хармонайзера.Видях в сайта им, че правяр хармонайзери и са на достъпни цени.Кажете от къде бих могъл да си купя.

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Динакорд на 5-те кьошета магазина.

 

Пробвай задължително! Не очакваш да е Eventide нали? Или дори Дигитек?

 

Ако ти трябва за запис по-добре записвай хармонизираните части по отделно, демек първо едната китара след това 2-рия "глас" и т.н. Несъизмеримо по-добре се получава :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах голям екшън с динакордите - обадих се в локалния във Варна и ми казаха че нямат нито на склад , нито в магазини . Обадих се в Софийския - там ми казаха че чак есента ще могат да докарат бройка и то само по поръчка . Сега го виждам с прилична цена в ценовата им листа ... Ако някой успее да разбере как можем да се здобием с въпросните хармонайзери да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беринджър - you get what you pay for!

 

Защо ти е за наживо? Нали сте две китари? Дясната, сочеща надясно, свири десните хармонии, а лявата, сочеща наляво - левите!

 

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Аз имах голям екшън с динакордите - обадих се в локалния във Варна и ми казаха че нямат нито на склад , нито в магазини . Обадих се в Софийския - там ми казаха че чак есента ще могат да докарат бройка и то само по поръчка . Сега го виждам с прилична цена в ценовата им листа ... Ако някой успее да разбере как можем да се здобием с въпросните хармонайзери да каже.

 

Наскоро бях в Динакорда(Варненския) и забелязах, че са заредили доста камиончета, ама точно хармонайзър не знам, дали имаше, щото не гледах за такова.

 

А някой може ли да сподели впечатления от цялостното качество на Берингерските камиончета? Щото аз тръгнах да се зареждам с Boss-чета, а гледам че на Берингер са доста по-евтини. Да не съм се прецакал се притеснявам :metalist:

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пробвал компресор/състейнерите на Босс и Бери един до друг. Честно казано тоз на Бери ми се стори една идея по-читав (като изключим факта, че компресора е юзлесс ефект). Но корпуса е пластмасов и най-вероятно супер трошлив, за разлика от металните Босс корпуси, които и по 20 години изкарват без никакви грижи. Но пък то вече и Босс са китайски, така че... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за новия хармонайзер, той излезе през април тая година, тъй че е възможно още да не са го докарали (или въобще да са разбали, че Берингер имат нов продукт, като знам бг endorser-ите колко информирани са)

 

Оффф. от 15 минути търся скапан линк, но изглежда че американските сайтове излизат по-нагоре от оригиналния сайт на берингер. Имам предвид едно жълтичко такова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странното е , че в ценовата листа , надписана отдолу с името на Pro Technica , го има ;) даже на цена от 47 евро :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

И аз говорех за него :thumbs_up:

и не, не съм делтонист ;)

 

едит: Ако натиснеш на 'check regional availability', ще откриеш за Europe "Аvailable in Q3", което ако не ме лъжат минималните ми знания по Financial Accounting е 3та четвърт и тъй като педалчето е 2007...

:)

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.