Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Асан, благодаря за включването, но......измежду многото приказки не виждам отговор на въпроса. По-скоро го видях и съжалявам, че разсъждаваш само и единствено комерсиално. Вероятно свиренето ти е професия, а създаването и продажбата на информация е основен начин за препитание.

 

Попитах те конкретно  - съгласен ли си да обменим изпипани и пълни сетове специално за KORG Pa500. Да, или НЕ?

 

Каква продажба, какви пет лева? Аз съм любител, свиря у дома, пред семейство, приятели и компании и това мое хоби носи несравнимо удовлетворение. Независимо, че е само хоби, критериите ми за качество са доста високи. По тая причина непрекъснато усъвършенствам и адаптирам информацията от високия клас свирки от Pa серията към моя клавир, така че да имам най-доброто звучене.

Влагам много труд и ще продължа да го правя, както и ще продължа да давам/подарявам абсолютно безвъзмездно качествен музикален ресурс за да радва и любители и професионалисти /ако в последните изобщо е останала тръпка от заниманието/. Не продавам, подарявам! В замяна си пожелавам единствено подобен, или съизмерим жест от човека, с който обменям информация. 

 

ПС: Поздравът в края на поста беше излишен, пак чисто комерсиален, но естествено разбирам намигането към сайта, админа и потенциалните потребители на твоя труд.

Поздрави и за клавира, ако това е личния ти инструмент. Перфектен вид и куфар! :thumbs_up:

Редактирано от Goshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Асан, благодаря за включването, но......измежду многото приказки не виждам отговор на въпроса. По-скоро го видях и съжалявам, че разсъждаваш само и единствено комерсиално. Вероятно свиренето ти е професия, а създаването и продажбата на информация е основен начин за препитание.

 

Попитах те конкретно  - съгласен ли си да обменим изпипани и пълни сетове специално за KORG Pa500. Да, или НЕ?

 

Каква продажба, какви пет лева? Аз съм любител, свиря у дома, пред семейство, приятели и компании и това мое хоби носи несравнимо удовлетворение. Независимо, че е само хоби, критериите ми за качество са доста високи. По тая причина непрекъснато усъвършенствам и адаптирам информацията от високия клас свирки от Pa серията към моя клавир, така че да имам най-доброто звучене.

Влагам много труд и ще продължа да го правя, както и ще продължа да давам/подарявам абсолютно безвъзмездно качествен музикален ресурс за да радва и любители и професионалисти /ако в последните изобщо е останала тръпка от заниманието/. Не продавам, подарявам! В замяна си пожелавам единствено подобен, или съизмерим жест от човека, с който обменям информация. 

 

ПС: Поздравът в края на поста беше излишен, пак чисто комерсиален, но естествено разбирам намигането към сайта, админа и потенциалните потребители на твоя труд.

Поздрави и за клавира, ако това е личния ти инструмент. Перфектен вид и куфар! :thumbs_up:

Е добре щом стигнахме до тука нека  се изразя  по ясно и специално и конкретно на твоя  въпрос.Имам една от най-хубавите  информации за всички модели корг па а така също и за твоя клавир(корг па 500)но не мисля да  се занимавам със човек  мислещ като тебе .Мога по всяко време да ти дам доста  сетове но качествените  ги продавам  не мисля  че има с какво да ме изненадаш но ако греша заповядай на скаипа да видя  какво имаш и аз ще ти покажа каквото те интересува но не ми е приятно  че ме упрекваш че искам да спечеля  някоя пара човек да не каже две сладки приказки тука :slap: .Имам сет за тебе  много професионален и  няма как да не ти хареса  но  трябва  да ме заинтересуваш .Ако мислиш ,че имаш хубав сет склонен съм на  размяна  на всичко от стил до семпли.Потърси ме  на  скаипа и недей да  разваляме най-хубавата

тема във форума поне за мене.Надявам се  си доволен от моя  отговор?И ми е неприятно да ме  поучават как да се държа със хората :butcher: не е твоя работа  от къде си вадя хляба.Мисля, че никога не е излишна едно хубаво пожелание и една сладка приказка.Ако не ми хареса  сета ти  винаги може да си купиш със пари :yahoo: от мене  нещо  но това не е  задължително -_- .А иначе не ме интересува  дали  си склонен да  купуваш или не :whistle:  това си е твои проблем.Аз просто  си правя  малка реклама тука.

 

      Поздравления за  администраторите :bravo:  на форума и всички музикални мераклии :jazzband:

Редактирано от asan79onbashi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте приятели ,искам да попитам знае ли някой как се зарежда семпли вав па500 и дали е възможно ,имам от скоро клавира и не съм запознат с него  много ,също как да проверя колко рам памет има в клавира ,ще съм много благодадрен ако сподели някой благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте приятели ,искам да попитам знае ли някой как се зарежда семпли вав па500 и дали е възможно ,имам от скоро клавира и не съм запознат с него  много ,също как да проверя колко рам памет има в клавира ,ще съм много благодадрен ако сподели някой благодаря

Няма как да заредиш семпли защото няма слот за външна рам памет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има някой па500 ще се радвам да ми пише да опозная по добре клавира

Колега, понеже виждам, че от известно време задаваш все един и същ въпрос - та, ръководството чел ли си му на този Корг? Ако не, прочети го, там със сигурност пише това, което те интересува. Ако нямаш ръководство под ръка, от този линк можеш да си изтеглиш: http://www.korg.com/uploads/Support/Pa500-110UM-ENG_634618898844420000.pdf

 

Не става само с питане, трябва и пипане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръководството е на английски пък човека може да не го разбира

Да съгласен съм но няма как да работиш на клавир,аранжор още повече корг без някакви познания по английски.Поне техническите термини многократно използвани в придружаващите ги подробни и безупречни книжки с инструкции.Опитай там пише  за  всички  опции и функции на  клавира.Но няма смисъл понеже мисля че точно твоя  модел не може да работи със външни семпли и мултисемпли (RAM).Можеш да правиш нови звуци и бленди от фабричните  мултисемпли (ROM).Но също така нищо не пречи да заредиш мисля всички  осцилаторни  надстроики на  даден саунд(звук,бленда)без  мултисемпъла и после да го замениш със друг наподобяващ от рома.Май се  поувлякох дано да е полезна цялата дран та пляс на  някого!

   

      Поздрави!

Snap_2014.01.23+16.10.04_001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,
 
 
 
От няколко дни имам Roland VA 3, ще съм благодарен някой да прати бленди, стилове или направо сетове за него. Жанр - за тази свирка, както се досещате предполагам - чалга, народно.Поздрави и благодаря предварително!   nevar@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрвейте на всички ,искам да попитам ,някой може ли да ми прати бленда на кавал с терца за па500 ,може също да си разменим нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр колеги,може ли да дадете(т.е кажете хубави бленди) за па50 като гайда,кавал и други хубави бленди за кючеци например.Просто ми кажете подред кои звуци да наредя и кои да са избрани(имам предвид нали като натиснеш 2 малки бутона отсрани на дисплея и се избира малкото квадратче с клавишите,което се намира до името на звука(инструмента)),незнам дали се изказах правилно.Да речем имам една бленда и последния звук е i3strings и като натисна 2 бутона натискам акорд и почва да звучи,а като го изключа не звучи.

Просто и аз като всеки след като взех клавира и исках са сложа 1 ритъм сложих целия сет и всички хубави бленди изчезнаха,даже си ги бях написала стрикто на листове в кой бутон кои звуци се намират и т.н обаче файда няма.

Просто искам да кажете звуците подред(и кои са избрани и кои не) и аз да ги семплирам.Ще се радвам ако ми помогнете,защото нямам хубави бленди те са 6-7 само.Не искам много 4-5 ще ми стигнат :godbless:

Ето какво искам да кажа под избрани,тука на примерната снимка grand piano е пуснато,analog str също . Скайпа ми е : nastu_girl, емайла ми е : trader1990@abv.bg може и там да изпратите word файла със подредбата на звуците.

pa50_display.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден.Имам няколко въпроса свързани с Ямаха пср е433.

1. Как да го свържа към лаптопа (тошиба енви дв 7) Ямахата,така че да мога:

1.1 да записвам музика от него на лаптопа

1.2 да прехвърлям мидита и други фаилове на ямахата

1.3 да го ползвам за клавиатура за Фл студио 11

Какви кабели ми трябват за да го вържа през усб?

благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.1 С кабел от изхода за слушалки

1.2 С най обикновен кабел за принтер

1.3С кабела за принтер.

По последния въпрос съм ти отговорил-горните точки :yes:Ако беше написал в търсачката на форума Yamaha psr e 433 Щеше да видиш две теми за модела.Тука е за търсене и предлагане на стилове и мидита

Редактирано от fu4ko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.1 С кабел от изхода за слушалки

1.2 С най обикновен кабел за принтер

1.3С кабела за принтер.

По последния въпрос съм ти отговорил-горните точки :yes:Ако беше написал в търсачката на форума Yamaha psr e 433 Щеше да видиш две теми за модела.Тука е за търсене и предлагане на стилове и мидита

просто ти трябва кабел:usb to midi:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.