Jump to content
Българският форум за музиканти

nazgul
 Share

Recommended Posts

Да, ходих на сайта им и за това се очудвам, че можело и наживо да се свири !!!! :guitar:

то ясно, че ще ми трябва лаптоп за това но преди да си купя лаптоп искам да знам дали работи системата :-)

Ако някой го е ползвал на живо - да казва :)

Мерси за линка програмата е много добра явно :) . Само дето аз имам проблем с нея :cry: може ли да ми кажеш с каква саунд карта си ?

И също така с какъв Windows си ? Мерси предварително :) .

А ето сега и един линк от мен

http://www.alienconnections.com/scripts/.....ds.htm#ReValver

Начи програмата се казва ReValver и я набарах наскоро и много ми хареса при мен тръгна без никакъв проблем и няма забавяне :D.

Айде чао от мен до скоро

8)

http://www.nativeinstruments.de/index.php?guitarrig_us

мисля че на много хора ще има допадне - забравете за евтините серии процесори  :)  

сваляйте пак от тук http://ftlbg.com/LouRayz/sound/Native%20In...v1.0.0.2%20H2O/

Бе аз се порових в официалния сайт и видях цена "$ 499"...

Във фритехното кракната версия ли е, или демо, или какво? Щото, честна дума, не мога да си позволя програма-процесор за 499 долара...

Да, ходих на сайта им и за това се очудвам, че можело и наживо да се свири !!!!  :guitar:  

то ясно, че ще ми трябва лаптоп за това но преди да си купя лаптоп искам да знам дали работи системата :-)

Ако някой го е ползвал на живо - да казва  :)

Бая авантюристичен пич триаа да си, та да излезеш така на живо :) С Windows програма вместо процесор... :roll:

А освен това има и латентност, въобще според мене основното приложение й е студийно на тая програмка :D

Бая авантюристичен пич триаа да си, та да излезеш така на живо :) С Windows програма вместо процесор...  :roll:

не съм чак толкова, макар, че ме е блазнила мисълта ;-)

иди на сайта им и виж, че се хвалят, че няма проблем с латенцията..

обаче аз немога да повярвам... за това питам някой пробвал ли го е за да каже

хех :) "zero latency" е по-скоро рекламен трик ...

Включително и процесорите на digitech,boss,zoom и каквито и да е други такива специализирани имат закъснение. Все пак това е сигнал някакъв, който се обработва по даден алгоритъм. Това изисква време. Може да е 10 милисекунди, но е време.

При добра звукова карта, подходящи драйвери, нищо чудно NI да докарват, много сходно на специализиран процесор закъснение. В крайна сметка специализираните процесори, са точно това - A/D ->чип със софтуер->D/A.

иди на сайта им и виж, че се хвалят, че няма проблем с латенцията..

обаче аз немога да повярвам... за това питам някой пробвал ли го е за да каже

Ами аз си го имам у нас, и не мога да кажа, че латентността е колкото на китарния ми процесор :) Донастройва се и се оптимизира, обаче пак стои към 80-90 mS. Абе не става:) На по-готина карта може и да стане - аз съм с един старичък Live.

Ами аз си го имам у нас, и не мога да кажа, че латентността е колкото на китарния ми процесор Усмихнат Донастройва се и се оптимизира, обаче пак стои към 80-90 mS. Абе не ставаУсмихнат На по-готина карта може и да стане - аз съм с един старичък Live.

нямаш абсолютно никакви проблеми с латенция и въобще не е казано, че трябва да си с Мак. Моята саундкарта също е SBLive! но си пускам програмата на 2ms латенция, което е вече недоловимо за човешкото ухо. Всичко е въпрос на драйвери - при теб високата латенция идва от драйверите на Creative, които са пълно дърво. След голяма борба (когато си купих моята саундкарта) достигнах до правилното решение, а то е http://kxproject.lugosoft.com/index.php?skip=1

Слагаш тези драйвери и си решаваш проблема изцяло :twisted: