Jump to content
Българският форум за музиканти

Последната ми творба


Recommended Posts

Съжалявам, че пускам темата точно тук, но понеже това е най-посещавания форум, реших да пусна линка тук. Та, така де, това е най-новото ми творение. Кажете какво мислите, особено ми е любопитно какво мисли Налбантов :headbang: Парчето е тук.

 

P.S. Благодаря на musicman за оказаното съдействие. Имаш една бира от мен (поне) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам кво мисли Налбантов (хехехехе не успя да се вреди пръв)...

 

На мен ми харесва многО....значително по моя тип музика мдам...

 

Във всички ти парчета бтв, барабаните ми харесват особено много, беше споменавал с какво ги правиш, забравил съм... но много ме кефят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всички ти парчета бтв, барабаните ми харесват особено много, беше споменавал с какво ги правиш, забравил съм... но много ме кефят...

 

С талант :wink: Всъщност с една машинка - Zoom MRT-3. Много се радвам, че харесваш това, което правя. Дай Боже, един ден, може да jam-нем заедно :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8) много яки друмс И китара честно!!!!

 

издавай тайните за саунда!!!! :headbang:

 

и ми кажи колко китари си насложил?!

 

 

бтв много як естествен амбиенс си има китарата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8)  много яки друмс И китара честно!!!!

 

издавай тайните за саунда!!!! :headbang:

 

и ми кажи колко китари си насложил?!

 

 

бтв много як естествен амбиенс си има китарата

 

Само процесор е - Korg AX1G. То по принцип всеки процесор издава такъв звук, какъвто си настроиш, фабричните никога не са хубави.

 

В основния риф са 2 китари - една вляво и една вдясно. В "куплета" е само една - 50% вдясно. В "припева" са две за лежащите акорди, една с pitch-shifter и една с ехо и фейзър, дето не се чува въобще. Може би ставам за продуцент :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с какъв софтуаре си  

 

и с какво си  "Надул" лоуднеса

 

малко си орязал "топ'с" ......

 

Не съм си играл да режа нищо, нито да надувам Loudness-a. Записвах го с Audacity, много проста програма, ама си върши работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хех... тва с ехото и фейзъра ( и най-вече думата фейзър) за един трик, който не съм се сещал давно давна за него и последните записи не съм го правил ( склероза???), при това хем почти наскоро (няколко месеца пак го четох някъде в некъф форум...значи:

Плескаш стандартния фулл или почти, лефт и райт, плюс един овърдъб с много повече дист от другите и му правиш фейз ривърс (в предпочитания от Вас софтуер) и го пердашиш в центъра с много по-ниски нива...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко парче :headbang:

изчистена идея и звук. Поздравления !!! Харесва ми и като стил.

 

 

Съветвам всички да го чуят :guitar:

 

само ще те апострофирам за фабричните присети на корга - за AX1G не знам но AX100G си има супер настройки ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е добре като дължина. Много точно си е направено. Според мен трябва да му дадем зор да запише още парчета отколкото да удължава вече готови неща, защото рискува да ги развали ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз декларирам, че веднага бих инвестирал в албум на Armageddion-a. Имам предвид - да сбере песни и да ги запише - сегашното качество на звука си е напълно ОК. Само да поизмисли още яки парчета :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не е лошо парчето, има хляб в цялата работа :headbang:

 

Този Korg AX1G не звучал никак зле. А като се сетя, че лятото изпуснах една оферта за Korg AX1500G за около 240лв (От Варна, но като се свързах с човека вече беше продаден)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък нещо не ме кефи! :headbang:

А знам че Armageddion може много по-добре!Това ми звучи много "сухо" откъм композиция и самия риф е ...как да кажа:изтъркан.Много често използвана ритмична фигура...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък нещо не ме кефи! :headbang:  

А знам че Armageddion може много по-добре!Това ми звучи много "сухо" откъм композиция и самия риф е ...как да кажа:изтъркан.Много често използвана ритмична фигура...

 

хехех ама ...:D Добре си е рифа и човека не свири прог рок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.