Jump to content
Българският форум за музиканти

Модераторите


Recommended Posts

Tools > Options -> Privacy tab -> Cookies -> Exceptions -> въвеждаш URL -> Allow button.

 

;)

 

Cookies е съвсем различно от секюрити зоните, но както и да е. Това естествено отдавна съм го направил. Но не става трика...

Нищо, една досада повче. Тъкмо ще ми намали спама!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че с новия софтуер има напредък по въпроса,вие как мислите? :)

 

Специално по въпроса с проблемните теми - мисля, че е доста по-прилежно и лесно за идентификация. Благодаря от името на всички, които споделят мнението ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А междудругото много приятна опция беше информацията за инструмента в инфото :)

Ама да не прекалявам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tools > Options -> Privacy tab -> Cookies -> Exceptions -> въвеждаш URL -> Allow button.

 

;)

 

Cookies е съвсем различно от секюрити зоните, но както и да е. Това естествено отдавна съм го направил. Но не става трика...

Нищо, една досада повче. Тъкмо ще ми намали спама!!! :)

 

Тебе може да ти е естествено, но на половината мрачни юзери по света не им е ествествено ;) Сори за подценяването!!

Знам, че само с това действие не се осигурява пълен аналог, но в комбинация с оше няколко става ;) Проблема е, че не ти е в това проблема ;)

За съжаление нямам Файърфокс и не мога повече да го разцъкам.

Ако пътьом намериш решение надявам се да го постнеш, на ползу роду :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха. Няма какво да се извиняваш, аз благодаря за търпението и отделеното време, но се ядосвам откъде-налъде другаде ще става, а тук не. Явно е ПАК от Файърфокса, ама ше ме извиняват, ако някога пак си сложа ИЕ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.