Jump to content
Българският форум за музиканти

Модераторите


Recommended Posts

С цялото ми уважение.... Никога не съм възразявала за каквито и да било ваши намеси. Няма да пропусна да спомена, че старателно се грижите за изрядността и подредбата на сайта, обаче.... :huh: За пръв път влезнах в изстрадалата ни "кофа" и забелязах, че повечето неща са озаглавени "Глупости", "Чат" и подобни.... :ph34r:

Има ли шанс извадките от темите, които се слагат там да носят имената на самите теми, от които са "почистени"? Смятам, че ще е разумно, защото сигурна съм някои хора си търсят мненията. А в момента със сигурност им е трудно да си ги намират....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах подобна идея, с разликата, че бих искал да има възможност за прочитането на цялата тема с всички мнения, за да може по-лесно да се проследи обсъждането!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Graciq,ще се опитам да отговоря на въпроса ти,до колкото ми е възможно.

 

Наличието на "Кошче" е обособено от опит за толерантност,по отношение на потребителите,но за съжаление голям процент от тях не могат да го оценят.Раздел "Проблемни теми" трябва да показва някаква прозрачност относно модерирането в този форум;извадките в него обикновено носят за заглавие сбита оценка на ситуацията,довела до преместването им там - един вид обяснение(не,че сме длъжни да даваме обяснения защо дадени постове са "изрязани" например,по-скоро опит за елиминиране на излишно напрежение и поддържане на добрия тон).

 

НО!!!Всякакви "по-сериозни" опити за чат,спам,или пък чисти глупости се трият директно,без въобще да се местят в милата ни "Кофа".И,разбира се,понякога границата е много тънка и решението си е по усмотрение на модератора.За съжаление,понякога покрай сухото гори и суровото,но няма начин.

 

Ако те интересува съдбата на някое твое конкретно мнение - мога да се опитам да ти помогна.Темата ти е и въпрос,и предложение - ще я преместя от "Говорилнята".

 

П.П. Това не означава,че сега всички "онеправдани" трябва да се засилят да си искат обяснение - неведнъж е споменавано - този форум е такъв какъвто е,такива са и правилата му.Не подлежат на коментар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и нали има една черна точка на темите, който потребителя е писал. Поне я има на скина по подразбиране. Та ако не е изтрито мнението лесно може да се види в кои теми е писано от теб и в кои не...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"този форум е такъв какъвто е,такива са и правилата му.Не подлежат на коментар.

 

Не се опитвам да оспорвам правилата на форума, по-скоро спазвайки добрия тон се опитах да дам предложение, което вярвам не представлява трудност и още повече вярвам - би олеснило потребителите му. И понеже главната цел (предполагам) е този форум да служи на потребителите си, затова си дадох предложението. Има неприятни особи навсякъде, но повечето тук, като че ли не са такива. Вие преценете.

С уважение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази част от послеписа ми не касаеше теб,нито пък най-малко предмета на настоящата тема,съжалявам,че си я приела лично и погрешно.

 

Ще бъде взето под внимание и обсъдено,обещавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз се логвах с Копи/Пейст. Проблемите с кирилицата са двойни. Вече нищо не мога да напиша на латиница. Дори Копи/Пейст... :P

 

П.П. Яките смайлита липсват... :D

 

П.П.2. Нека тази вградена кирилица е по дефолт на OFF. Че ми писна след всяко кликане да я изключвам!!! Или да я махна някак въобще. Аз така или инак си имам и винаги пиша на БГ. Супер пречи. Доста повече от преди дразни! ;)

Редактирано от Baby Thomas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^чудесно.

А тези, които пишат от странство или от компютри, на които по една или друга причина не може да се инсталира кирилица?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Baby Thomas, 7thString - не знам какво не е наред, при мен с Опера 9.10 се запазва избрания режим на писане не само между страниците, а и между сесиите. Веднъж като го сложих на OFF и заспа, повече нямам никакви проблеми.

 

П.П: Като е сложено на OFF, пишеш само off-topic.  :D

 

П.П.П: Искаме си яките смайлита, особено тия, дето жулят китарките! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата кирилица си пази настройката с cookie, така че при който не може, означава, че или кукито не му се записва коректно, или си е забранил кукитата по принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А тези, които пишат от странство или...

 

Имах предвид да се изключва от контролния панел примерно - всекиму според нуждите.

 

А за кукис - включени са ми, защото инак нямаше да съм логнат постоянно, но ще разцъкам настройките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не бачка. С каквито и да е куки настройки. Не може да се изключи, при всяка нова страничка/пост/реплай и си се включва на нещо като фонетик, което пише само "РРРРР РРРР РРР"...

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^strange.

Тук веднъж изключена си "седи" изключена форевър :rolleyes:

 

А с muzikant.org в trusted sites един тест?Пробвай и пиши, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.