Jump to content
Българският форум за музиканти

Death Zone-нов бас


Geo

Recommended Posts

http://geoalexiev.tripod.com/sitebuilderco...files/dzgeo.mp3

 

:P Записах нов бас на парчето на Роската(Death Zone).Надявам се да не ми се обиди.

Дано ви хареса ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ли ви парчето на Роската?Много ми липсва тук във форума.Той притежва чист и ярък талант.Композициите му са нестандартни и много интересни,а техниката му не оставя място за компромси. :););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Гео!!!!! Благодаря ти за хубавите думи ....... сори че не се мяркам, но балканския капитализъм ме мачка яко и не мога и дъх да си поема. Така или иначе музиката не излиза от ума ми и от сърцето и душата ми ........ , надявам се скоро пак да зписваме заедно .......... за мен е огромна чест да свиря с теб и с всички тук. Няма по хубаво нещо от това, но на този етап физически не ми е възможно да отделям време за свирене :)((

....... абе свиря ама тайно и когато има малко повече време :D)))))) ....

Поздрави!!!!!

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оооо страхотно е браво пичове .... :blink::godbless: ....може би малко ми е силничко солото нахалничко ми звучи в микса може би само трябва да се дръпне да потъне малко и ще стане масълце с мед ....иначе е много красиво :hello:

 

П.С. В този форум има и няколко човека които свирят. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роската(Дет Зоун)ми липсва много и на мене-страхотно талантлив и страшен пич!И тъй като тази тема е във духа на "Tribute to Death Zone" :godbless: пускам вариант на същото парче(надявам се,че Дет Зоун няма да има нищо против)след като имах честта да бъда поканен от Роската да ударя едно-две солца-то си личи кое къде е:

 

Acoustic Dream(Guitar Collaboration)

 

Наздраве за Росен и дано по-често се мярка във форума! :D

 

Владо

 

П.С. Роска,сори,че не можахме да намерим превоз за Ямахата,тя още е в мене между другото! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве за Росен и дано по-често се мярка във форума! 

 

 

+124

Айде бе, Росене, липсваш ни, да му се не види!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ :curse::):D х 123091283091283 ...

 

Айде бе дзвер :D

Строителството на капитализъма в тез' мрачни времена не бива да спира ренесансовия стремеж към красота нъл тъй :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две мнения няма - глад и студ без Росен :-(

 

@Роска, със свити сърца и чакаме нещо ново от теб. Не се давай - ше гътаме капитализъма, ше си гле'аме свинче'ата и ше си жулкаме по китарките :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи на всички ви!!!! Поне гледам да не губя форма , пък дано ми поостане време и за музика да му се невиди .........

Весели празници !!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.