Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно парче от предстоящия ми албум


BlueZone

Кой вариант според вас да сложа в албума?  

44 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

:cheers: в контекста на историята... суинг-бийт :)

 

Съвсем субективно - акустичната версия е много по-топла и създава усещането за споделена любов. При другата е обратното и я има тази дистанцираност, от която е вдъхновена.

Редактирано от ronia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз оставам на позицията - и двете, чадо, и двете в албума, като аранжимента на електрическата може да е малко по-различен ;):cheers::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами с оглед на мненията дотук, мисля по-скоро варианта с електрическата и другите инструменти да остане за следващия албум...при добри стечения на обстоятелствата - август 2007

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

Аз гласувах за варианта със 7-струнната предвид историята, от която е вдъхновена композицията, защото по-мъглявото, мистично звучене не само ми допада повече, но и разказва по-точно историята ти на музикален език, според мен. Всъщност, ако имаше "бюлетина" за 2-та варианта, бих гласувал с нея. Наистина, и аз като останалите съм за включването и на двата варианта.

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Композицията е много оригинална :) Харесват ми и двата варианта, но по-мътното звучене на 7 струнната ме грабна повече :lol: някак си придава по-сериозно впечатление у мен :) Браво! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехххх Пат Матини .......

Аз гласувам и за двете - просто са различни

Но блендата на 7-срунниа ИБАНЕЦ ми харесва повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми при това положение може просто да направя един морфинг от едната в другата версия - примерно да започва акустичната и някъде към средата да преминава в 7-струнната. Мисля, че ще е оригинално.

 

Мнения?

 

 

П.П. Чичко Пат ми е сред първите любимци...явно си личи :dance:

Редактирано от iBobz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, на твое място щях да ги ползвам по-скоро като 2 версии...

Редактирано от starfish
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено две версии !!!

Преливането ще е пълен кич - а иначе свириш СТРАХОТНО !!! ( и другите неща съм слушал)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iBobz-e,

тая акустичка звучи много МНОГО добре.

 

Аз ти предлагам диалог между двете китари с подходящ баланс.

7-струнката е "мъжът", а акустичната - "жената"... но може и обратното, въпрос на аранжимент и блендички.

 

И вече да си избереш репликите.

Земи та й го кажи на тая жена най-сетне! Те обикновено са глупавички и не разбират какво им се казва с думи или други звуци. Предпочитат някои елементи от таблицата на Менделеев. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.