Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно парче от предстоящия ми албум


BlueZone

Кой вариант според вас да сложа в албума?  

44 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здрасти Боби, повече ми хареса версията на 7струнната, главно като звук, акустичната много остричко звучи - не знам защо... иначе ако го запишеш с джаз китара с дебели струни ще е най-добре предполагам :greenball:

 

поздрави

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, точно това исках, ама то не е много лесна работа да се намери хубава дебела джаз китара...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние си говорим тук за двата варианта , но не сме попитали най-важното : кажи повече за предстоящия ти албум - колко композиции ще вкл. , в такъв стил ли ще бъдат или не ?

С нетърпение го очакваме . А се надяваме най-много да го пуснеш и онлайн !!!

:godbless: free

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, точно това исках, ама то не е много лесна работа да се намери хубава дебела джаз китара...

Боби - искаш ли да ти услужа с мойта :godbless:

 

не е най-добрата, но върши работа ;)

 

поздрави

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двете ми харесват - имат си свое настроение, но като че ли наистина с акустичната китара звученето е малко остро.

 

Ако има начин ги включи и двете - без да съм слушал албума си ги представям като "интро" и "аутро", например. Гласувам за 7 струнната, но само защото няма опция "и двете" :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бобски, гласувах за акустичната. За мен лично толкова дълбоки неща са си измислени за такова звучене. А може би дори раждайки се звучат по този начин в съзнанието на музиканта. Това ти го знаеш най-добре в случая.

Ако имаше ритъм партия отдолу може би бих слушала с удоволствие и двете в едно парче, преминавайки от акустична в 7 струнна.

Май е най-добре да направиш две версии, както вече те посъветваха. Едната - акустична, а другата с ритъм и двете китари. Ще си говорим за това утре :D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами очевидно ще остане акустичната...след известно звуково подобрение разбира се.

Не мога да сложа и двете, щото ще ми се наруши концепцията, така че 7-струнния вариант ще остане за по-нататък.

А пък и от друга страна не съм фен на повтарянето на едно и също парче в един албум, макар и в различни версии.

Редактирано от iBobz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.