Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Posted (edited)

Здравейте, излезе новия кавър в изпълнение на Траяна Ангелова. Надяваме се да ви хареса.  :yes: Ще сме много благодарни, ако харесате/споделите или се абонирате за канала!!! Приятно гледане:

 

https://www.youtube.com/watch?v=UQm229k4UEc

 

 

П.С За тези, които се интересуват:

 

-микрофон: Behringer B1

-аудио интерфейс: Avid Solo Track

-програми: Cubase 5, Pro Tools Express

-китара: ESP-LTD MH-50

 

 

От тук можете да видите предишния клип :

 

https://www.youtube.com/watch?v=uLdjiNzUNKY


Очакваме градивна критика :)

Edited by Veli345
  • Like 3
Posted

Доста добри сте и предният кавър много ми хареса. Единствено забележки имам малко към самата бленда на китарата, нещо не ми допада . Иначе сте супер :music:

Posted

Браво, добър кавър, девойката има много приятен глас. Китарата е малко ненастроена, ама нищо, другия път ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.