Jump to content
Българският форум за музиканти

Хелп! Инсталация на Фендер се нуждае от ремонт

Recommended Posts

Да беше написал какво иска да я прави. Не работи? Трябва ъпгрейд? Да познаем по снимка с лошо качество е като да хвърляме боб за числата от тотото.

В нета има толкова схеми и свързвания за фендер,че и на видео..не е нужно и език да знаеш,ама нагласата дай наготово явно стига нови висоти - и въпрос не  е зададен..☺️

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By velit
      Едно кратко соло от мен, което много обичам  

• By ognian
      Здравейте, имам въпрос за свирене на китара - постановка с лява ръка.
      Става въпрос за 9 годишно дете. Той е левичар - и в момента има интерес към класическа китара и учи основните акорди. Но хваща китарата като за дясна ръка. Пробвал е и обратната постановка (за лява ръка ) но поне за сега - казва, че не му е удобно така. 
      Въпроса ми е: Трябва ли в последствие да започне обучението си по китара с постановка за лява ръка?
      Благодаря!
    • By wiseppman
      В този материал има много истини. И ми направиха впечатление изреченията: "Защо през 70-те и 80-те години и най-добрите музиканти са използвали традиционните усилватели и кабинети? Защото не са имали друга опция! Тогава не е имали истинско HiFi."

• By hegemarth
      Здравейте! От известно време имам нова  Harley Benton Less Paul с активни адаптери. 
      Не свирих близо месец на нея и онзи ден я включвам и се започна едно ужасно пращене на чист канал.
      Не е от кубето, не е от кабели, защото като включа другата ми китара (пасивна), няма проблем.
      Някакви идеи от какво може да е и как вероятно да го оправя?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.