Jump to content
Българският форум за музиканти


Black Bird

Recommended Posts

Има ли вече народен вариант на тва четвроката?

От една камара време. :)

Но нещо хич не върви като хората, поне аз пробвах на 3 машини и все куца история. Не знам дали щото бяха с вградени "саунд карти" с хубави драйвери...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Четох стари теми във форума за това как 4-ката никога няма да излезе в народен вариант, та рекох да попитам.

Иначе открих няколко народни версии, но всиките бяха около 2 гигабайта големи и се зачудих дали не са кьор фишек.

 

Колко е голяма истинската Версия 4 и какви точно проблеми прави с вградените карти?

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samplitude 10 - един малък голям разкош за около 900 Ойро. Но и Сонара 7-цата кърти мивки и извозва бетон!

 

Има ли преимущество да сменя Кубейс 4 за Сонар 7 ?

 

И на двете работя еднакво, в смисъл юзър интерфейс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Ми 2 ГБ и малко, като повече от половината са демо, туториали и други бози. Проблемите са крашвания и самоизключване на софта. Но съм успявал и да отворя стари проекти, да направя нови. Общо-взето работеше, но неубедително и бъгливо. Надявам се проблема да е бил от трите различни, но все шитовски АС'97 " карти"... :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, тц, тц... аз съм с АС'97 :thumbs_up:

Ще взема да пробвамвсе пак.

Откъм промени и функционалност заслужава ли си мъките или новите неща са само за супер гъзарски цели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо Cubase се бъгва !!!!Инсталирах hypersonic И Програмата постоянно ме изхвърля .....Записвам, сефвам всичко ..и после като го пусна има трито от записа някакви други инструменти са се появили !!!!Някой знае ли каде проблема за да ми помогне малко !!!!Благодаря ПРЕдварително !!!!!!!!!!

:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, изтеглих и инсталирах Cubese Sx 4 но при стартирането ми иска Please select, from the device tree, the license which is needed to start the program. Only the licenses in bold print can be selected.

 

 

To start the program, click <Start>.

Сигурно трябва да се вкара нещо с флаш карта .Ако някой отворен знае нещо моля за помощ. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сети ли се да настроиш опцията от хиперсоника (2 версия) за GM, това е важно за разположението на инструментите по траковете...

Редактирано от VSTi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сети ли се да настроиш опцията от хиперсоника (2 версия) за GM, това е важно за разположението на инструментите по траковете...

Това трябва да стане като инсталирам вече програмата нали?и каде по точно трябва да я дам тази опция!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от година и нещо работя на Cubase 4 с компютърче MAC Core 2 Duo, 2GB .... Софтуеъра си е оригинален за 800 евра, но от време на време се самоизключва без причина. Много странно, професора ми говори със Steinberg, смениха му диска, нова инсталация и пак същите ла*на.

Иначе ако не беше това си е доста добро решение. Лично съм пробвал "народна" версия на Сонар и нещо не ми допадна. Към Cubase-са има инсталиран и Vienna Symphonic Library към 300 гигабаита. Еи тва нещо е велико, признавам, но и цената му от 7000, 8000 евро съшо е велика.

За съжаление искам да си сложа Cubase 4 на домашния си компютър, но няма как да инсталирам този от даскало, заради кухите защити. От къде да го намеря? Моля на лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя с купен Кюбейс от 4 години. Сега съм с четворката. Нямал съм никакви проблеми!

Ако забива или излиза без причина , значи проблема е в някой плъгин на 100%. Аз съм откривал проблемни плъгини и като ги махна, спират проблемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.