Jump to content
Българският форум за музиканти

Една блус схемичка за джемче


Recommended Posts

Здравейте . Снощи докато пробвах саунд на баса излезе това http://media.putfile.com/blues-jam-1 . Става за жица отгоре . Все още не съм разбрал как да пусна файла така че да го изтеглите директно за което се извинявам но може да ми чукнете на скайпа и ще ви изпратя парчето разбира се ако имате желание . адреса ми е Zanev1970 . Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам къде точно е блусарското, щото на мен с един лек оувърдрайв ше си ми звучи точно като Primus.

Идеите ти обаче са къртач!!!

Мноу ма кефат :)

 

Направо тръпки ме побиват като си помисля DeathZone какви солца би спретнал върху тази темичка. Те с Geo бяха правили едно почти съвършено като концепция и стил парче. Потърси някъде из форума от нещата на Geo. Той също е басист... и то много главозамайващ!

 

Жалко че нямам все още китара и ефрктец така... от 8 години чакам за собствена китара, за да мога да си реализирам и аз ра'и'ш ли?

Цеко, ти къде си бил досега? Не вярвам рисуването на картини да ти е отнемало 100% от времето. Имаш душа на творец и аз много се кефя на такива хора.

 

Радвам се, че вече си и в този култов форум. :)

Бая вдигаш летвата... ма какво пък, ше слушам и ша се уча! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Все още не съм разбрал как да пусна файла така че да го изтеглите директно ....

Пусни го като и-мейл до:

muzikant.org :idea: gmail :) com

 

:idea: = @

:) = .

 

че спам ботовете вече са като изкуствен интелект.... :)

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо имам проблем с получаването на е-мейл за регистрация в Gmail интернет доставчика ни прави служебни E-mail и в момента се е спекла системата . ще гледам да се оправя до утре и тогава ще мога да кача парчето за теглене . До тогава знете как - скайпа . или запис в реално време със Wavelab например . Съжалавам за неудобството . Цеко :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже боже ти му даваш едно басче с бирибани пък той - цяло парче пра"и . Бравас .Много съм доволен . И то свириш точно в стила който най обичам . Мед ми капе ... А за начина по който го правиш няма какво да говоря - цар си . Ще взема да изтупам от прахта още нещичко . Явно имало живот на тази планета ... Цеко :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле как ги мислиш тия скали откаде извира толкова разнообразие :godbless: слагай ги в гмаила да си ги сейвам като файлчета, че определено имам нужда от набор от скали който да комбинирам много съм ограничен честно тва най ми куца...ще се краде и твае няма начин. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, вместо да се еб*вам със забивките на Стърн, сядам и започвам да разучавам солата на kolio_k и /след година-две/ съм готов :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като чух джема с Колио_К, направо Джордж Бенсън да земе да си дигне гарда така...

 

Слушам го и си спомням думите на един приятел, барабанист:

- Айде ве, почвайте нещо там, щото така до утре мо'ете да си джвъкате!

 

За жалост баса се позагуби нещо тука!? :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря приятели,радвам се че ви кефи.За съжаление баса наистина е потънал,ама така е като правя баланса на слушалки. :godbless:

 

@ indy Това повече или по малко са хави на Стърн и все си мисля,че е по гот да се придържаш към него ;););)

 

 

п.п.Ще гледам днес да го кача в Гмейла

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колио, свири последен бе пич , ти ниакак си слагаш точка, малко трудно след теб :D , инак пак си разцепил.... :godbless:;);););)

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово врътнах набързо един примерен вариант :D

 

new-jam

 

@ zanev 70 Мерси много,хавата наистина е много гот :bravo:

Много хубаво е станало.Браво и на двама ви. :unsure::happy:<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.