Jump to content
Българският форум за музиканти

Латенция и ASIO драйвери


Black Bird

Recommended Posts

Е и това е вариант, кво мислите за тази карта.

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на тези, които се опитват да ми помогнат ... ;) ... всъщност забравих да отбележа, че изходния сигнал минава през обикновената саунд карта на компютъра, а не през M- Audioto. Възможно ли е от там да идва проблема с дилея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз записвам през M-Audioto, но чувам звука през обикновената. Още утре ще си приспособя слушалките, за да мога да ги включа в M-Audioto и ще опитам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и това е вариант, кво мислите за тази карта.

Аз съм с такава и съм изключително доволен, всичките ми подобни ядове с латенция и закъснения при мониторинг езчезнаха в дън земя, също страшно ми харесаха вградените и микрофонни преампове, 10 входа+10 изхода и съраунд съпорт, бе напълно доволен с две думи :)!!! Някои хора вероятно биха предпочели за тези пари е-mu 1212m което също е хубав вариант, тя се води че има същите конвертори като на Pro Tools HD рак-интерфейсите и идва с доста повече фрий софтуер в кутията от Delta 1010LT (Sonar LE, Cubase LE, Wavelab Lite, Ableton Live Lite, Amplitube LE и прочие...!) ! Eдинствения проблем за мене на e-mu-то е че тя ако не съм в грешка май не подържаше съпорт за MacOS и ако човек реши да мине един ден на mac може да се наложи да си купува и нова саунд-карта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен АСИО4АЛЛ не работи изобщо. Крашва се Кюбейса веднага. На два компа с вградени Риълтек "карти". Така че не разчитай напълно на тия драйвери. Някой път работят супер (пускал съм), някой път не. Може би зависи от версията, не съм си играл с всички релийзи. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оу, това е кофти! Значи, наистина май не бачка на Реалтек'97, еми при мене за сега работи, щото съм с SaundMax, и тя е вградена карта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм категоричен!

Може би само на някои не работи, а може би конкретни релийзи. Нямам цялото време на света, за да тествам, нито ме интересува толкова.

Просто ми направи впечатление тия дни и реших да му кажа на фена да го има предвид! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип си прав, но един пич каза, че му е тръгнало и той е със AC'97, ама със 100 латенция и много много шум при

Амплитуб и дгугите китарджийски програми, обаче като е пуснал софтуера самостоятелно! А ако го пуснел в Кюбейс и го

ползва като ефект към вече експортнат wave файл, нямало накакав шум. Странна работа и при мене е тъка, а пък искам

да ми е тъка като си свиря в реално време. :hysterical:

Редактирано от Stelian Tomov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.