Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Сватбата на Lisa Simpson в бъдещето :D

lisa_wedding.png

(с рамката на джама, да се вижда, че не е шопнато (както беше това с датата на Back To The Future)) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не мога да вдяна кой е тоя народ, дето ще направи такъв голям плакат само зарад едната простотия...

затова пък дизайнът е един път - родните агенции, дето само се чудят какво да снесат, могат само да се поучат.!

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие ако знаете какви "идейни проекти" ни носят подобни типове... Ще се отчаете докъде в действителност се е разпростряла простащината в БГ футбола.

Шефа ми вече не иска да чуе за реклами на запалянковци и фен-клубове, покрай един мач ЦСКА-Левски, преди известно време. Имах чувството, че се дебнат кой колко по-язвителна и обидна визийка да измисли, за да я покаже на стадиона. Буквално влизаха един след друг, като всеки беше по-голям простак в работата си, от предходния. Едва издържаха очите ни на подобна простотия. В крайна сметка, бяхме принудени да ги отсвирим, защото наистина прекаляваха, дори и за нас безпристрастните, в това отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenball::hysterical: :hysterical: Апхахахах това беше готино! Имам един стар сайт (още бацах като фрилансър) на туристическа агенция, трябва да помисля за такива ъпдейти, че нещо забравят да си плащат съпорта :hysterical:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гларусчето, Марински, горе в дясно.

Ето една от любимите ми британски простотии... Умирам си за Little Britain.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.