Jump to content
Българският форум за музиканти

Забавна простотия


Recommended Posts

Арабин, кола и камила:

 

http://www.youtube.com/watch?v=GtGUsGsTvOE

 

П.П.: Не ми е забавно да гледам как мъчат животното, но клипа определено удря 11 по десетобалната ми скала за простотия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

„Доктор хонорис кауза" ли виждам, с което са удостоени едни от най-големите учени в света ?! Браво!

 

..аз пък се заиграх с Путин - подкарах ладата, гасих пожари, вкарах гол, минах през ютуб.. и го превъртях 2 пъти, намалих брутния външен дълг на родината с 65% :D , признавам ги руснаците :godbless: - това някой с невероятно въображение го е измислил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

„Доктор хонорис кауза" ли виждам, с което са удостоени едни от най-големите учени в света ?! Браво!
Точно така,ама по простотия биеме всички учени - самтаймс уин,самтаймс лус :hooray:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ лус, лус от доста време..

Новоизбраният "доктор хонорис кауза" на Пловдивския университет "Паисий Хилендарски", Христо Стоичков, изнесе най-кратката лекция пред студентите: "Повичи ибети, по- малко учети !".

th_45945-1.jpg

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е човекът! Деца требе да се правят! Както е казал Енвер Ходжа: "Со 'уй ще ви поробим" И без т'ва само неграмотни специалисти се въдят. Поне деца да правят, че от много фригидни секретарки с претениции на нещо средно между Преслава и мис Вселена и криза дойде, и занаятите затриха. Или при вас акаунтите са грамотни? 'Щото съмнявам се ;)

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, може би това нещо е пускано, не ми се търси, но аз просто такова нещо през живота си не съм виждал и не съм очаквал, че ще видя :surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise:

 

Както каза брат ми, тия да се съберат малко повече такива и ще обезсмислят напълно тюлените, френския легион, SAS и прочее "елитни" военни подразделения...

 

Индийски киборги:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8jQZRCg3S5M#

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.