Jump to content
Българският форум за музиканти

Романтична песен на класическа китара


Signal-

Recommended Posts

Здравейте! Понеже искам да направя нещо като подарък на приятелката ми, та реших да й изсвиря една романтична и нежна песен, но не се сещам за нищо в този момент. Може ли да ми помогнете? Искам да бъде нещо романтично, чувствително, красиво, нежно…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Slayer - Raining blood, Sabaton - Ghost division, Judas Priest - Painkiller, Pantera - Walk, Slipknot - Psyhosocial, Iron Maiden - Fear of the dark, Megadeth- Symphony of destruction, Sistem of a down - Toxicity и т.н и т.н.

 

 

Бах, човек ти не можеш ли сам да прецениш, кое  можеш да изсвириш, каквото и да и подариш ако те "обича" ще оцени жеста!

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Може и с тази да пробваш...

 

 

Нещо още по-нежно ако искаш ето вече наистина.

 

Kansas - Dust In The Wind

Атлас - Кукла

Редактирано от genatawa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изсвири й най-известното парче за класическа китара - Romance De Amor. Не случайно е толкова популярно. Винаги се харесва страшно много.

 

https://www.youtube.com/watch?v=V8ovYQ7D_Vs - основната тема е от 0:20.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Изсвири й Wonderwall. Всеки трябва да я знае тая песен...  :greenball: 

Сега сериозно, ако наистина имаш някви чувства към приятелката си и искаш да й го покажеш, просто изсвири песен, която отразява тия чувства. Толкова е просто... Иначе ако аз ти кажа (или който и да било друг) каква песен да й изсвириш... това няма да си ти... и не виждам особен смисъл...

Иначе до пича по-горе, който предложи "Кукла" ... Чел ли си текста на песента въобще? Не мисля, че някоя жена ще бъде много поласкана, ако й го изпееш това...

Редактирано от Annonnymоus
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:slap: Ebati темата,

ако нищо ти не ражда главата се сетих за The Jack на АС/ДС,

ама текста не от албума ,а концертния оригинал,мое да не знае ,че джак му викат на трипера,

парчето е много нежно  :hysterical:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.