Jump to content
Българският форум за музиканти

Gibson Truss Rod Bell Cover


Recommended Posts

Попадна ми в Ибей един много стар и потрошен Лес Пол и не се сдържах, сега е при Майстор К.Д. за лифтинг и съживяване.

Трябват ми някои пластмаси за него, оригиналните Гибсънски са с много грозно ценообразуване.

Оказа се че и китайщините в Ибей са скъпи.

 

Конкретното ми питане е:

Някой от любезните колеги съфорумци с налично оборудване ще се навие ли (срещу съответното заплащане) да ми изреже конкретната част, в цвят черен, че не ми се плащат

99 долара + доставка...

(Не че съм толкова луд де)

 

Благодаря на всички отзовали се предварително, бирата е от мен :)

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да питам за собствена информация, защото не вярвам да не си се сетил, Явка. Що не от Томан ? Няма да паснат ли? Китарата е прекалено винтидж ли?

 

http://www.thomann.de/gb/gibson_glocke_gitr010.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Те са толкова и тук, в Икономов. 20 лева за едно парче пластмаса пет сантиметра дълго... грехота е :)

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са толкова и тук, в Икономов. 20 лева за едно парче пластмаса пет сантиметра дълго... грехота е :)

 

E, и да то го изреже някой колко по-евтино ще излезе. Да решиш само да го почерпиш и ти, като пиеш едно... отишли 20 лв и повече. Ще ти трябват и оригиналните размери.

Вярно, че излизат доста соленички тези малки пластмаси, но който има скъпа китара, ще плаща и за скъпи чаркалаци. И на мен не ми харесва, че един thumbrest от обикновено ПВЦ е 15 лв, ама...

Имай предвид също, че китарата ще държи по-добра продажна цена (ако или когато решиш да я продадеш), ако всички части са оригинални.

Редактирано от blr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен плексглас 2 мм няма да изглежда хич зле, в почти всяка фирма която се занимава с изработка на реклами и има лазер, могат да го направят, на символична цена.

Може да начертаеш нещо и да го пратиш като векторна графика, с точни размери, доколкото знам :)
А ако я гласиш за продажба или така предпочиташ, пак си купи оригинален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорът на моя въпрос се оказа прост и се състои от три вълшебни думички:

Майстор.К.Димитров :)

Туйто...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.