Jump to content
Българският форум за музиканти

The Winery Dogs - Mike Portnoy, Billy Sheehan and Richie Kotzen


bluelemon

Recommended Posts

:metalist:

http://www.youtube.com/watch?v=X8ZlPBuNNNw&list=FLzz2xt8nPIB4T3hdyUr7owQ

 

Ооооо разцепил съм. В последните три теми последните мнения.  :rocker:

Редактирано от bluelemon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... че е джангър , джангър е адаш .... но чак пък металщина .... особено като вземем на предвид припева , най много ми мяза на парче на Мистър Биг от началото на 90 -те .. само дето го няма Пол Гилберто да избичи някой шред ... Ричи Котцън в последно време го е ударил на имиджар вокалист с лек ретро привкус ... иначе не е като да не знае как се държи китара , но явно е разбрал че с пеенето повече мадами шъ свали .... а относно Майк - след като направи най голямата глупост преди време , напускайки театралите и после бързо беше натирен от Avenged Sevenfold  , е тръгнал да свири с всички , до които се докопа ... дано не го докара до Сигнал и Веско Маринов .. шегувам се разбира се - пича си е от най великите рок барабанисти , но в последно време нещата , които записва са много далеч от онези в миналото - яд ме е като такъв човек си пропилява времето .. както и да е ... всеки да прави каквото си иска .... а иначе се радвам , че в групата има един актуален соло китарист , макар и да свири на бас ... чичо Били си е чичо Били .. няма пет , шест :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Може да поспорим за Ричака ама всеки си има виждания по въпроса. Само виж колко записи има зад гърба си и ще ти стане ясно. В момента едва ли му дреме дали свири с ръката с крака или с носа. И да няма лошо да си имиджар или да се забавляваш докато свириш. Абе това е една много дълга тема.  :metalist:

Редактирано от bluelemon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, поне го гледахме. На мен ми се стори странно накрая, понеже чичо Бил каза тенкю на микрофона пък нали клип. Явно някой нелегално е снимал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... че е джангър , джангър е адаш .... но чак пък металщина ...

 

Tъй е лафа, бе! :P

Да не издребняваме точно какво е в стилово отношение, а просто да им се порадваме... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.