Jump to content
Българският форум за музиканти

Жица,жица.....


kiusha82

Recommended Posts

Мнооо якооо! :)

Ще е добре да чуем още народ.

Не мога да повярвам от толкова китаристи във форума само по малко от 1 % да взимат участие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино сте забили и двамата...и аз ударих една жица (без бира, но с много гаден грип)  не съм махал грешки и всичко е свирено на един дъх. 

 

https://soundcloud.com/zweril/jetblack-jam

 

П.п. Хаотичната мисъл ми е запазена марка, но от хремата може да ми е дошла малко в повече...

Редактирано от zwero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toлко отпуснаха днеска за един пас отгоре бръз:

https://soundcloud.com/synchu/jetrock-jimjam

 

Утре до края.

Пък и малко да поразмине тука, че това ножиците за ламарина не са за всяка уста хапка (или за всеки пръст както се оказва).

 

По-честичко така да пускаш. От Стинг бекинга още не съм се отказал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам от толкова китаристи във форума само по малко от 1 % да взимат участие.

Еми сами сте си виновни! Като се включите с такива яки жици и отказвате останалите. ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Този бекинг трак ме изкефи максимално!!! Скоро и аз ще се разпиша, само да изрина снега от колата :) Много яко са забили обичайните заподозрени. Интересно ми е Кирето как ще "погледне" на тази темичка :) Живи здрави и доскоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
..... Интересно ми е Кирето как ще "погледне" на тази темичка :) Живи здрави и доскоро :)

Ако става дума за мене, както обикновено... Мислих друго да изджема, но при тази провокация не се сдържах! :secret:

Иначе супер сте го направили!!! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши ракиийката и ме обзе някаква ярост, та разцъках една пентатоника, ама душманската... :punk_guitar:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.