Jump to content
Българският форум за музиканти

Заключени теми от пазара


Recommended Posts

Много неприятно е като чукна на "нови мнения" и 90 % да за заключени теми от базара...не може ли да отиват в някаква специална кофа или просто да се изтриват..много дразни...много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж затова беше създаден отделно "Базара"...

Сега не може да видиш нова тема - целия базар е във форума :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като се предложи това защо не взехте отношение?

Не е проблем да го махна ама айде уточнете се какво искате...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно всичко влязло във форума по някакъв начин, било то и малко прозорче в началото, ще се появи в новите теми. Така че или има анонси от базара, или няма. Мога също така да направя анонсите на по-рядко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да се угоди на всички.Но съм сигурен че посещаемостта на форума и базара се е повишила заради тези теми.Мен лично не ме дразни тази опция,даже мисля че е много полезна.Ако толкова ви пречи може да не натискате бутон "Нови мнения".Съдържанието на форума може да се преглежда по много начини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Съдържанието на форума може да се преглежда по много начини.

би ли споделил как бих могъл да преглеждам само новите мнения без да виждам темите от базара?

 

Извод: явно има хора който са на мнение, че

  • е полезно да виждат новите публикации в базара
  • няма смисъл да се виждат новите публикации в базара.

, когато се цъкне бутона "Нови мнения".

 

Предполагам технически решения на въпросният "случай" могат да се намерят, стига да е ясно какво се иска.

 

Успех и Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Предполагам че един от тях е да се абонираш за отделни раздели,които не включват базара.Без да се заяждам(че съм видял нещо много повече от вас или от сорта),предполагам че сте влизали в по-големи форуми като TDPRI.com,gearslutz harmonycentral freestomboxes,там хората се справят чудесно и без да "цъкат" на нови мнения,и не съм чул някой да се оплаква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а няма ли възможност в личните настройки на форума на всеки, да има някаква опция, която да позволява дадени раздели да бъдат изключвани от feed-а за нови постове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера смисъла на всичко. Обявите си бяха отделени в Базар, а темите за покупко-продажба трябваше да се заключат.

Сега и при мен си избирам нови мнения и всичко ми е някакви препратки към базара.

Аз ли изтъпявам или......?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже един колега питаше в една друга тема дали е реклама това - не, не е реклама, обявите се хващат по 5 на час и се анонсират тук. Нямам претенции за изчерпателност, но и не това е идеята. Много ми е лесно да ги махна тези анонси.

Ако искате може да пуснем една отделна тема и в нея да се гласува една седмица, кой иска анонси и кой не иска. Накрая мнозинството печели. Ама за последно! След това не искам да слушам пак да ги връщам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, а няма ли възможност в личните настройки на форума на всеки, да има някаква опция, която да позволява дадени раздели да бъдат изключвани от feed-а за нови постове?

Има един вариант -

Игнорирани потребители

 

Ама не действа. Може би не го правя както трябва, и пак си се виждат съобщенията.

Ако има вариант да се игнорират мненията на bazar.muzikant.org , може би ще се реши проблема? Дори да е необходимо някаква промяна в кода на форума?

 

Така, който иска да не вижда съобщенията от базара, да може да ги гнорира от контролния си панел, а който иска да има съобщенията от базара, да може да ги вижда.

Редактирано от Parni_Valjak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.