Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Grg270b? Струва ли си?


Manolev

Recommended Posts

Не знам за там , ама аз намерих един сайт , в който цените на Ибанез съвпадат с тези на Икономов : http://musicstore.de

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като за начало мисля, че бива! Е то всеки иска JS 1200 на Joe Satriani, но всичко с времето, нека не губим надежда... 

 

Аз пък нища!!! :D

 

То ако ще пълним темата на човека и аз да питам : Ibanez RG370DX Става ли и има ли някой , който я притежава ?

 

Аз имам RG 350DX,то е абсолютно същото,само дето е с платка!Доста прилично обажда,аз съм доволен!!! :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

я някой да каже пробвал ли е следните модели:

Ibanez SA120-593 лева

Ibanez GSA60-472 лева

Ibanez GSZ120-469 лева

прегледах сайта и се спрях на тия трите.влизат ми в цената,пък и като характеристики ми харесват.най-съм навит на gsz120 модела,защото не е стринг тру боди(което аз мразя),но искам да чуя мнения и тн.

Редактирано от Лелдорин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Ibanez Grg270b мисля, че имаше тема преди в която общо взето разбирачите го оплюха много сериозно

аз съм свирил на един такъв и много ми допадна, грифчето е удобно, адаптерите стават, флойд-а не се разстройваше, а бе общо взето на тази цена не мисля че може да намериш нова по-добра китара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взимай и свири до припадък бе! ще минат години преди да започнеш да откриваш разликите между китари за 500 и 5000 лв. това за теб сега няма значение - дотогава доста дъски ще минат през ръцете ти - затова ти казвам пак - яок жица и тва е :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взимай и свири до припадък бе! ще минат години преди да започнеш да откриваш разликите между китари за 500 и 5000 лв. това за теб сега няма значение - дотогава доста дъски ще минат през ръцете ти - затова ти казвам пак - яок жица и тва е 

 

Абсолютно! :curse::D:D Точно и ясно казано и истина! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=10236

http://www.elderly.com/items/30U-10073.htm

 

Погледни и тези. Според мен по - си струва, стига да можеш да си намериш такава. В софия продават. Около 500 лв крайна цена.

 

Тази долната(Centaura-та) е махагонова. Точно нея имам предвид.

 

Ако не държиш да е Ibanez(малко по-трудна за продаване, ако един ден решиш), мисля че това е един добър вариант.

 

Пробвал съм я, и да ти кажа ми хареса доста. Изработката е прецизна, прагчетата са добре поставени. Флойда няма да прави проблеми, стига периодично да смазваш 2-та винта, на които стои, и да не прекаляваш с него.

Адаптерите са парафинирани, микрофония няма. В звука на китарата има и плътна ниска нотка(която лиосва в по-евтините Jackson-и, За евтини ибанез не знам). Изобщо има характер в звука, не звучи точно тенекиено, както повечето подобни китари. Фрет-бъз, и други подобни проблеми няма.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Е то всеки иска JS 1200 на Joe Satriani...

Не е така. Аз искам JS1000BP. :green:

 

Абе вече доста пъти се каза, че новите Айбънец китари са с доста занижено качество. Аз лично няма да си купя никога. На есен продавам сегашната талпа и вземам от еБей едно JS1000BP и това е! :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако ще пълним темата на човека и аз да питам : Ibanez RG370DX Става ли и има ли някой , който я притежава ?

Аз имам Ibanez 370 само че BMW. Бърза е точно като BMW :)

Майтапа на страна но китаркта е страхотна. Аз по-удобна не съм пипал. И звучи страхотно. Естествено като за този клас китари.

270 за начинаещ определено си струва. А и не само за начинаещ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моя скромен опит с таз китарка ГРГ 270 казва че си е идеална за тея пари ... мен ме радва :( флойда си е съвсем наред ... пробвай я като те накефи я зимай ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емм то за тия пари Джаксън май има само от JS-30 серията(550 гроша)

позяпай ги на сайта пък ака си харесаш, ходи до РФ и тествай :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.