Jump to content
Българският форум за музиканти

Упътване на BG за Yamaha Motif 8


Recommended Posts

Здравейте! От няколко дни домът ми се озвучава от Motif 8... Имам странното предчувствие, че е бъкан с ефекти, но не знам как да си ги поискам :) Моля помогнете с едно упътване на български (за предпочитане) или на английски. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за горното. Не е на BG но все пак е упътване. Ако все пак някой разполага с BG - такова ще се зарадвам още повече. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за горното. Не е на BG но все пак е упътване. Ако все пак някой разполага с BG - такова ще се зарадвам още повече. :)

Привет!До сега такова упътване на Български не е съществувало.Най-бързото откриване на функциите е по-скоро "ровенето" в самият инструмент,отколкото търсенето в упътването му ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди месец -два бях гледал в youtube един туториал в 8 части за Motif (ES мисля е беше).. на японски ;).

и въпреки, че не разбирам езика мисля, че това е най-полезното нещо, за запознаване с възможностите на този клавир..

 

От 2 дена го търся за да ти пратя линка, но за съжаление не мога да го открия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, ОК. Значи 'ровене' в инструмента и ровене в YouTube... 10х на Програмиста за търсенето! Почвам и аз да търся кат хамав. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Темата е стара и сигурно вече си motif гуру , но все пак да пусна един линк , че тук му е мястото.

Намерих ръководство на български за Yamaha MO6/ MO8 . Някъде четох че управлението на МО6/8 е на 90% същото, като на батко им MOTIF ES,

така че мисля че ще е от полза за неговорещите английски собственици на MOTIF / MO.

 

http://www.pro-technica.com/public/MANUALS/YAMAHA/MO6_MO8_bg.pdf

 

Поздрави!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсейки ефектите,ще откриеш невероятно много нови и неподозирани възможности на инструмента ;)

 

Това е истина, колкото повече търсиш и пробваш, толкова повече ще откриеш. Не всичко е в упътването, усети изнтрумента и действай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.