Jump to content
Българският форум за музиканти

Bugera V5 - разочарование.


Guest

Recommended Posts

Така ето го и развитието на цялата ситуация.

Обадих се на телефона указан в сайта , жената беше като тресната като и казах :D .

Жената беше учтива каза за първия работен ден да го донеса в магазина или ще минат най-вероятно да го вземат.

Аз и казах , че и сега мога да го занеса в магазина и съответно го занесох в магазин Динакорд на 5-те кюшета.

Човека беше учтив залепи гаранцията за кашона и каза, че в първия работен ден другата седмица ще го погледнат в сервиза.

А сега видях , че и на мейла са ми отговорили , в него Г-н Савов пише че ще го сменят в сряда и се извинява за неудобството.

Силно се надявам всичко да приключи благополучно.

Междувременно сменяйки струните на акустичната ми китара, ми се счупи едно от струнните щифтчета .

Тия дни просто ме е навестил страшен китарен карък . :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ето поради това именно не бих заложил на Бугера...на звук може и да го докарват ама с надеждността изглажда никакви ги няма...не си струват рисковете...вземе да те остави на важен концерт и иди се оправяй после...не че не може да се случи с маркова техника...ама все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, така, но нали затова плащаш и по-малко пари т.е. трябва да си наясно с рисковете :). Аз продължавам вече две години да нямам проблеми с моята глава, а и други познати, които имат други Бугери, но пък си ги и пазим. И като говорим за елитни марки - не казвам, че Бугерата е по-качествена от Меса и т.н., в НИКАКЪВ случай, но и при тях ги има тия неща - на една Меса и се бяха разбъзикали лампите, заради вибрациите от кабинета, а впоследствие разбрах, че се е случвало и на друга Меса - сега да тръгнем да изкарваме име на Месите ли? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората от Динакорд и специално Ники Савов са коректни и любезни. Сигурен съм, че няма да имаш проблем и скоро ще можеш пак да се радваш на покупката си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не е трябвало да правиш нищо преди да провериш първо говорителя с друг усилвател да не е заминал или да не му са се разхлабили кабелните обувки - поне да изключиш тази възможност. Без товар на тая ламБа може и да си и изпържил трафа. Ако е говорител - поне ще знаеш какво да гледаш, когато Бугерата ти направи пак проблем :greenball:

Ако се пръжне трафчето без товар обикновено смърди на изгоряло,а той не е писал такова нещо.

Въобще не му давай съвети да пипа нещо,че български търгаш тябва с клизма да го накараш да оправя гаранции и да не те убеди,че ти си преебал боклука,който ти е продал.

Предполагам,че този магазин не е такъв както се развиват нещата и това само може да ни радва :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле четох цялата тема и определено смятам, че тези дни е добре да не си бараш играчките, а да идеш за една риба например или да се качиш на витушътъ ;)

 

и понеже е добре човек да гледа положително радвай се че не ти се случва това в службата, че не знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде стига глупости разбрахме вече

 

п.п. да не говорим, че аз не съм чул една бугера да се пре-продава .. явно хората са си доволни

Редактирано от MasterOfDisaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Да се надяваме , че и аз ще имам тази възможност да остана доволен.

Миризми на изгоряло не е имало , само на миризма на кожа, която умириса цялата стая.

Като миризма на ново , а тя каква взе, че стана.

Сега ако е нещо малко, като изхлузена обувка от говорителя ще се гръмна честно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде стига глупости разбрахме вече

 

п.п. да не говорим, че аз не съм чул една бугера да се пре-продава .. явно хората са си доволни

 

Глупостите ги говориш ти!Ето мнение на човек, който разбира много повече от теб.

http://forum.muzikant.org/topic/119012-iiaaiey-ca-eaiia-bugera/page__view__findpost__p__737873

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, пич, дали си си правил сметката колко ще ти излезе една бугера + ремонтите й, евентуално и дали ще изравни и мине the real thing, ако звука те задоволява. Аре да не говорим наизуст ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не желая усилвател на ,който да пресмятам ремонтите и колко съм спестил ,за да не си купя качествен такъв!Така че наистина наизуст не ми се говори! А що се отнася до качеството на звука може доста да се поспори.

Редактирано от Dean
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"На вкус и цвет товарищей нет" ,казват братушките...Много ясно,че с трици маймуни не се ловят,но всеки,решил да инвестира в марката би трябвало да е наясно с качеството...което има доста добро съотношение с цената.Несериозно е да се хули даден бранш с доказателства като "...чух...","...мой познат има..." и т.н.Аз лично съм имал над 25 различни продукта на Behringer (произнася се БЕРИНГЕР на български,немското произношение е малко по-различно),от които нито един не е давал дефект поради некачествена изработка,а понастоящем ползвам три,единият от които е китарно кубе V-TONE GM108 - работи перфектно втора година ,и ако друг производител с наложено имe може да се похвали с цената от около 90лвза нов продукт(толкова струваше,когато го купувах) -шапка му свалям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората, занимаващи се професионално с музика, явно не ни разбират нас, на които това им е хоби. Всичките ми музикални неща са от по-евтинките, защото за мен това са пасиви - не ми изкарват пари; затова и няма да ги сменя в обозримо бъдеще. Иначе имам възможност... просто в момента няма смисъл...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, също и хората, за които да хвърлиш с лека ръка 3-4 бона и да ги занемариш в шкафа след някоя година, "къде не ги даваш няколко хилядарки" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.