Jump to content
Българският форум за музиканти

Amp Shootout София 04.02.2012


liquid_death

Recommended Posts

^^

Само ако кибиците не цакат с топли бири ;)

Кви бири ,на тоя сибирски студ си е за водки :greenangel: ..

Според мен амповете са система с говорителите,не всеки свири с кабинети 4х12,и от селешъните има голяма разлика като звук от модел до модел,еминенсите не падат по-долу.

Някои от хитовете на великите според мен Цепелин са записвани от Пейдж с едно малко комбо,

а зверовете от АС/ДС изцепват Маршълите без ефекти,сега не ми се рови за снимката на Малкълм от студио с кабинет обърнат с гръб към него,че иначе децибелите трепят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^"децибелите трепят" - то затова го наричаме shoot-out:)

 

Имаме огнена вода, ама ако някой от кибиците почерпи, няма да се разсърдим:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид за децибелите,че оглушаваме на високите честоти,като бях на 18г свирех с четири по дванайсет и бг маршъл,имитация на супер лийд 100 ,това в мазе/гараж,малко по малко силния звук разбива,може да се сетим за китариста на thе who,повечето хора имат проблеми със слуха след години шум,не говорим за свирене с мощни усилватели в зала или на открито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аааааааааааз! :girl_cray2: Ама няма как...

Поздравления към домакина и организаторите на начинанието!

Еваларка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички, които са решили да прекарат Събота следобед приятно, в компанията на греещи лампи и огнени напитки - адреса на Music Division е бул.Черни връх 47, бившия завод Витоша. Има безплатен паркинг и много удобен транспорт. В непосредствема близост спират следните средства за градски транспорт : Рейс 83,Рейс 9 тм ,Рейс 88,Рейс 66,Рейс 64,Рейс 93,Рейс 98.

 

Поздрави и се надяваме информацията да ви бъде полезна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подари снеговалежа днес и очакваното влошаване на пътната обстановка, се отменя командировката ми, т.е. няма да пътувам до София.За огромно мое съжаление няма да мога да присъствам на амп шуутаута(иде ми да си изям ушите).След месец вероятно ще идвам до София и отново ще организираме подобно занимание :)

На всички които ще ходите - приятно прекарване и да запишете семпли :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда, как :).

 

Еххх.... жалко, че няма да идваш...

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен днес от Amp Shootout София стана Акумулатор Shootout София :blush:

Приятно изкарване на всички, които ще посетят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организацията на форумните герой отново беше леко крехка! :crying: :crying:

Единствения форумен амп беше донесен от мен :greenball: . Добре че Music Devision изкараха тежката артилерия. Аз лично съм изключително доволен и чух страхотни неща. Моят фаворит е H&K Puretone. Но имаше за всички по много! :metalist: Има и снимки, на които скоро ще може да видите прасетата! Имаше и изненади като Fryette и Diezel Herbert :coolp: абе яко! И следващия път по-сериозно колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fryette и Diezel Herbert :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Само затова си струваше пътя до София :slap: Жалко че не можах да дойда. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.