Jump to content
Българският форум за музиканти

Готин трак за джем


kolio_k

Recommended Posts

visiondann , защо си махнал предното , направо къртиш с него .

 

Мен второто сякаш по- ми харесва :) Ама щом настояваш - ето - специално за теб! :)))

 

Ver.1

http://www.youtube.com/watch?v=x7VC7IjKVFs

 

Ver.2 - В един по-горен пост :)))

 

 

 

 

Това и на мен много ми хареса! Накрая малко избяга от темпо, но идеята у супер!! Много интересно звучи - БРАВО!!

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Похвално! :godbless:

Вкарваш нови пинизи.... Явно бая си откраднал от колегата Шишков! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultramega, много готино соло!

 

 

visiondann, страхотен тон!

 

 

K I T A R A, как се свири на тоя Орфей така,направо ме разби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за добрите думи . Означават много за мен :godbless:

 

Похвално! :godbless:

Вкарваш нови пинизи.... Явно бая си откраднал от колегата Шишков! :virtuoz:

 

Е , трябва да се учим от по напредналите, честно казано поласкан съм(въпреки че, ако съм откраднал нещо е станало неумишлено ). Днес сложих ръчката на тремолото , която по принцип седи прибрана хаха. То си личи колко ми е трудно да я ползвам удачно и изфалшивява на моменти.

 

 

Забравих да кажа ... всички сте забили много добре , има страхотни изпълнения :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Ултра - нищо крадено нямаш - леко загатваш Kick It All Over на Грег Хоу, :coolp: на едно място което е нормално, защото го коментирахме това парче в раздел кавъри, ама е станало супер готино - аз лично много се кефя, защото така излизаш от клишето на блус скалата, като вземеш да имповизираш. Ако "преформатираш" тая фраза с различни тонове и различни скали по различни места по грифа ще имаш според мене много готин вариант за разнообразяване на стила си - :virtuoz: Аз лично свиря от години с фиксиран бридж за да не ме разсейват никакви "ръчки" и се старая всичко да си идва от пръста... Успех!

Редактирано от Telerig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.