Jump to content
Българският форум за музиканти

За страницата Музикант.орг


Recommended Posts

Имам предложение относно бекграунда на страницата! Хубав и оригинален е стилът на сайта и в тая насока би му подхождал (вместо кафявата, може би имитация на амбалажна хартия)... та би му подхождал един стар, пожълтял и измачкан нотен лист. Само предложение, разбира се! А и може би на места има прекалена асиметрия... знам, че стилът го изисква, но да не е претруфено! Надявам се да не се обиди някой, а и това е лично мнение! :nono: Иначе е много як! :D

Редактирано от toshevski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен целия дизайн ми се струва доста зле... това мнение го изказах доста одавна, за съжаление се оказа че няма какво да се направи, поне в началото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля,че това,какъв е дизайна няма никакво значение ! Важна е информацията,която ще се помести в него :D

Айде стига с чалгаджийските истории - визия и т.н.

:nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля,че това,какъв е дизайна няма никакво значение ! Важна е информацията,която ще се помести в него :godbless:

Айде стига с чалгаджийските истории - визия и т.н.

:godbless:

звучиш сякаш ти си го правил :godbless:

 

Моите извинения, просто съм дизайнер и тези неща ми правят впечатление. Дано съдържанието да компенсира външния вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите извинения, просто съм дизайнер и тези неща ми правят впечатление. Дано съдържанието да компенсира външния вид.

Знам, че дизайна ще бъде възприет по различен начин и за това ще ви помоля да не го коментирате.

Първо защото на мен ми харесва и съм дал пари за това.

Второ защото е някак си тъпо да критикувате без да знаете как стоят нещата. И трето дайте да уважаваме труда на хората. Както моя, така на дизайнера и на всички, които ми съдействат за да го има този сайт.

Повярвайте ми не е лесно да се направи нещо оригинално. Който не вярва - нека се пробва.

Естествено всеки има право на мнение дали е хубаво или грозно но немога да ви угодя на всичките... а и това е сайт за музика и се надявам съдържанието да ви хареса.

Така, че това е дизайна за сега. След време като реша да го сменям - включете се в конкурса и покажете как виждате нещата.

От тук нататък няма да обсъждам такива неща. Ако имате предложения или искате да помогнете - давайте по същество. Иначе знам, че всеки може да плюе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля,че това,какъв е дизайна няма никакво значение ! Важна е информацията,която ще се помести в него :godbless:

Айде стига с чалгаджийските истории - визия и т.н.

:godbless:

Айде и моите извинения, но само в чалгата ли е важна визията? Е, да там важи това, че само тя е от значение, но аз когато гледам даден продукт от каквото и да е естество, го гледам цялостно и обективно, в завършен вид! Защо винаги трябва да има изказвания от рода "абе яко, ама еди-какво си..." (особенно в БГ)? Защо да няма изказвания като "цялостно ми харесва, няма какво повече да се каже" и т.н. Както казах- мое мнение! Не искам да задълбавам в тая тема защото наистина е много широка а и не е мястото тук! Успех! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе най-дорбе когато всичко е добре :godbless:

 

те да го напълнят с материал, това е по важно поне на този етап, нека първо проходи сайта пък после със сигурност ако има развитие ще има и козметични промени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично дизайна ме кефи много!!! Поне като идея. Инак червеното от логото малко не се връзва с останалото може би, но вие си знаете. Оценка 5.5 от 6 възможни. Кийп он сайтин'!!! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите извинения, просто съм дизайнер и тези неща ми правят впечатление. Дано съдържанието да компенсира външния вид.
Аз пък съм музикант и не ме интересува :unsure: Ако много те дразни - направи си твой и ни освободи от присъствието си в нашия("нашия"-не защото съм го правил аз,а защото се чувствам част от muzikant.org) ;) ! :hello:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.