Jump to content
Българският форум за музиканти

Firesound3


Recommended Posts

Нямаше нужда от ирония.

Намирам, че си добър в това, което правиш и не желая да навлизам в спор.

 

Режим ключето го видях.

 

п.с. - отворите на WAH/Volume и т.н. педали, както всички знаем са позиционирани отгоре, и съществуват, защото тяхното отсъствие е неизбежно, предвид конструкцията им на действие ...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Поздрави за новото отроче ! Хубаво е че си запазил цветовата схема и рисунката от предишните модели. Отворчето според мен е повече полезно отколкото вредно , който го е страх от 'изтичане на водите' може да му лепне едно тиксо ;)

Другите работи сме ги коментирали преди :)

Безоловен припой ли използваш ? Щото спойките изглеждат някак си безоловни а и покритието е никел-злато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Не е безоловен. Нормален е. Безоловния тинол не ме кефи. Платките са никел-злато най-вече поради естетическа гледна точка.

 

 

 

 

Slacoth, мир да има. Сори ако съм те засегнал.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Басиизродскияефект!!!!!!Ще се купува!!!!За първи път виждам драйв с такива функции.Nikifena - Джон Атанасов на овердрайвовете.

Редактирано от serengeti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм запознат със звука на тези камиончета :unsure: /сори/ и бих помолил за пробите да сравните някое от предните модели с новото! :thumbs_up:

Успех на новата придобивка в колекцията на Ники! :thumbup:

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники бате, има ли опция за капак за батерията? Че оня ден се чупих да търся (щото на нас рокенрола ни е по-важен ;) ) И аха да пиша в предложенията и забравих ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роко. има скоба която държи батерията. За да сложиш батерията, трябва да махнеш долния капак - тоест да развъртиш 4те болта.

 

Това с капака ми е проблем и на мен, но фирмата която се занимава на този етап с изработката на кутиите ми няма подходяща матрица за специално огъване за капак.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семпли следващата седмица, че днес взех камиончето и до края на седмицата нямам възможност, но изглежда прекрасно и ще се пробва и в реални условия съвсем скоро(ще го бодна в моята педалиера за проба на работа за 2-3 песни)

Благодаря на Ники за доверието и за помощTа!!!

УСПЕХ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, взех една бройка лично от Ники и нямах търпение да посвиря и запиша видео, зареден от позитивизмът му !

Ефекта има толкова много възможности, че все още откривам нюанси в тона, а щракам ключетата от 3 часа.

Тази идея с честотите е гениална....!

 

Като ми стане и другата китара ще направя още видеа с хъмбъкери.

 

Поздрави,

Дими

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес се заиграх с новия педал и останах очарован от възможностите му :godbless:

Записах и малко демо

 

http://forum.muzikan...001#entry697001

 

Педалът звучи страхотно, поздравления на майстора :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.