Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-перспективната българска рок-банда


Recommended Posts

Невероятно посредствена работа. Не знам от къде вадите такова самочувствие...

Записите са под всякаква критика, песните са скучни..

Ужас..

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

А Вие, ако мога да попитам, някаква звезда ли сте в музикалния бизнес, или сте просто някакъв анонимен, бездарен форумен драскач, мечтаещ или по-скоро бленуващ за световна слава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A вие случайно да сте нещо повече от форумен спамер с прекомерно самочувствие?

Хайде, малко по-кротко и си направете нещата, преди да се обявявате за велики.

 

Аз съм слушател и аз ви казвам - you fucking suck.

Слушателското мнение е най-важно, нали така? : )

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що, бре, не е лошо т'ва кат за попец, има к'во да се пипне тук там, ма като цяло си е ок. Вече за "най-перспективната" част може би е леееко пресилено :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^

 

Да, но все пак има значение кой казва мнението, ако примерно е някакъв музикален инвалид, трябва ли да му обърнем внимание? За нас най-важно е, че клубните ни изяви предизвикват истински фурор, значи ние си имаме своята публика, остава само да се развиваме в същия дух :rockon:

Редактирано от zagazila17
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно ми е дали наистина хора от групата пишат или просто някой се ебава ...

Ако наистина са хора от групата то ако станат известни няма да може да се говори с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам ...си пише един човек..Ама не разбирам защо пише.Групата му върши някаква работа,но определено той не прави услуга на свойте колеги,като пише в този форум.....помежду другото, какво направихте с Владо и малкия Колев? Нали свирехте заедно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, защото обикновено във форуми за музиканти се подвизават основно музикални инвалиди, чиято единствена цел е да възпират прогреса на великолепни, предизвикващи фурор банди като вас чрез гръмките си злобни постове, пращащи негативна енергия към вашата аура.

Ще ви спрем, няма да пробиете, ха!....

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да знам ... според мен никой уважаващ себе си и своята банда и труда на бандата не би правил такива изказвания. Затова подозирам, че може някой да се опитва да ги злепостави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мой познат свири в тази група и ми стана доста тъпо сега, като разбирах че и Явор свири в тази група и от днешните му изказвания.

За тези които се чудят кой стои зад Zeta и zagazila17 ето няколко забавни четива.

 

За един с много никове А все същия задник

http://forum.muzikant.org/index.php?/topic/83980-ca-aaaeei-n-iiiai-ieeiaaa/

 

Колко е тъп всъщност Явор Тъпото

http://forum.muzikant.org/index.php?/topic/110061-eieei-aa-oui-anuuiino-ssaidh-ouiioi/

 

Това са някои от кратките теми .

Сагата е доста дълга и увлекателна и може доста време да отделите на тези четива.

Имаше и няколко по-дълги теми, но сега не ми се търси.

Редактирано от programista
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

От твоето конкретно мнение репутацията ни едва ли ще пострада, все пак ние сме музиканти, при това родени такива, а хората гледат таланта, както са казали мъдрите, ако мога да ги перефразирам, по думите посрещат, по таланта изпращат!!!

бе,да ти кажем,хората гледат хубавата жена в групата,то и затова повечето групи са с певици.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.