Jump to content
Българският форум за музиканти

Колеги,дайте съвет струва ли си?


herz07

Recommended Posts

Колеги,искам да купя ето този бас http://www.thomann.de/gb/warwick_tm_stevens_signature_as.htm А бе много ми се виждат за корейско изпълнение,навит съм на 60 %,но останалите 40 много ме тормозят.Благодаря ви предварително за мненията и съветите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Щатите и Япония ,корейците са най надеждни в производството на китари специално!

Друг е въпроса дали трябва 4 струнен да вземете или с 5 поне!

За тез пари може да вземете и щатски бас стар запазен... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попрекалили са с цената ..

 

 

за тези пари съм гледал в General Music много готини басове,пробвай да им намериш сайта и разгледай и там ,за всеки случей ,току виж си харесаш нещо оттам а и е надеждно ,пазарувал съм некой работи оттам (директно от магазина)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш непременно Уоруик - заповядай, избор - голям. А и цените са доста добри.

http://shop.ebay.com/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=bass+guitar+warwick&_sacat=See-All-Categories

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам впечатления от този модел, но наскоро свирих на корейски Robert Trujillo Signature и мога да кажа само добри думи - чудесен акустичен тон, добър състейн, атака и страхотна пета струна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе самия бас може да е хубав, ама много шарен като за реге..А и скъпичък ми се вижда.Ходих в Солун преди една седмица .Там има магазин вносител на Уоруик.Имат доста атрактивни цени на всички продукти на марката...Видях готини Уоруици за по 1000-1200 евра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е толкова дигната цената защото е signature баса. Защо просто не потърсиш Streamer Stage I с MEC p-j адаптери?(надявам се не обърках модела) Или държиш на изрисуваното тяло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре,ние се спряхме на него точно,защото е шарен,но трябва да има и добър звук мааа му,все пак се дават доста пари.Ако "Фендер"имаха такава окраска нямаше да мисля,но басистката се е пънк отвсякъде и шаренията и е начин на живот.Благодаря на всички колеги за мненията и Long Live Rock n Roll!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава купи Фендер и го дай в някое ателие за аерография. И момата ще има уникално изрисуван инструмент. Най-шареният под слънцето. Не си струва само заради малко боя да вкарваш толкова пари. Боята не свири, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С уговорката, че съм пълен лаик, от собствен опит мога само да кажа едно - кеф цена няма. Ако можеш да си го позволиш и ако те кефи - why the hell not?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fender-ът на Годжи е реплика, нещо средно между Fender P-51 и Fender Telecaster Bass, с окраска, характерна за хипи епохата. А те търсят нещо с пънкарски пиниз.

 

f27bfc76a82f47bc.jpg

a8f2614dc665e1c3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.