Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Visiondann, от чисто любопитство... Колко китари имаш вече? :) :)

 

Намират се китарки - сега остава да се науча да свиря :))

Истината е, че всеки инструмент ми доставя радост по различен начин, защото във всяка китара намираш по нещо ново и интересно.

А точно тази китара, която взех последно има много интересна история, и покрай нея се запознах с два невероятни пича (американци) - но това е тема на друг разговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни се сдобих с това

12510100217.jpg

Доста бой е изяла(на 28годинки е все пак) и прилича на гъз,но свири страшно.Ще си правят компания с бялото другарче докато реша коя от двете да си запазя.Две ми идват малко множко(финансово :huh: )

12510100293.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Честито!!! :huh: Коя година е произведена???

 

Едит: Блея и забравям да смятам ;) Предлагам ти да я смениш с моята, тя все пак е чисто нова и ще лъщи, пък и това черно е много депресивен цвят, за какво ти е :D

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@досс, не се скатавай, ами пусни тука новата Меса и новите китарки, щото ако ти не ги пуснеш, аз ще ги пусна! Това е заповед ;):huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Я и аз да се похваля :rockon: От няколко дни съм щастлив притежател на ей тая китарка:

 

SW201RDS.jpg

 

Много е готина и много ме кефи :recourse: Сега остава да науча малко песнички като за нея ;)

 

 

П.П. Моята даже е по-красива :) , понеже прелива в червено навсякъде, а не само отпред. И понеже дървото на грифа има по-тъмни ивици на фона на по-светлли - изглежда супер яко :hysterical::recourse:

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.