Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Аз пък си взех една такава гьостерица:

 

175740.jpg

 

Още не съм я снимал, не е никак зле, даже адаптерите са по-добре отколкото очаквах, но въпреки всичко ще сменя поне тоя на бриджа.

 

Само кофти че е доста неудобна за свирене седнал...

колко пари?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колко пари?

Ми май беше 780лв ако се не лъжа.

не се лъжеш

аама за индииско производство не бих дал толкова пари

иначе китарата кърти--на вуншен вод хах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
колко пари?

Ми май беше 780лв ако се не лъжа.

не се лъжеш

аама за индииско производство не бих дал толкова пари

иначе китарата кърти--на вуншен вод хах

 

Ми имам пари, дал съм, тебе кво те засяга. Китарата като за тия пари е перфектна просто, парите изобщо не са много. Ей тей някой келеме като почне да се прави на разбирач чак ми лази по нервите. Ми като си гъзар си купи американски джаксън за тия пари хахаха, много ми е интересно как ще стане тоя номер...

 

Аман от разбирачи ей... вземи хвани някой път истинска китара и тогава тръгни да коментираш...

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко пари?

Ми май беше 780лв ако се не лъжа.

не се лъжеш

аама за индииско производство не бих дал толкова пари

иначе китарата кърти--на вуншен вод хах

 

Ми имам пари, дал съм, тебе кво те засяга. Китарата като за тия пари е перфектна просто, парите изобщо не са много. Ей тей някой келеме като почне да се прави на разбирач чак ми лази по нервите. Ми като си гъзар си купи американски джаксън за тия пари хахаха, много ми е интересно как ще стане тоя номер...

 

Аман от разбирачи ей... вземи хвани някой път истинска китара и тогава тръгни да коментираш...

ми за 50 кинта отгоре 6тех да си земем японски джаксън

тъй че и ти не се прай на разбирач

китаратра си ти е хубава--браво честита и с здраве

ма просто изказах мнение--то секи у тоя форум се прай на разбирач за кво и аз да не се прааа хахх

 

плюс тва ако беше истински музикант--немаше си зимаш такава китара само да позираш с нея--нито е удобна--нито е хубава за парите си........

на старо за тия пари можеше да си земеш ибанците рг серията

ти си знаеш---

пожелавам ти мноо концерти с тая китара--не се заяждам--за сцена поне кърти--

ае успех--

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KILL_EM_ALL - много наизуст говориш ми струва... Тей като те гледам 130 лева ти се струват много за един истиснки говорител. Не искам да те обиждам или нещо такова, но опит и знания не се придобиват със зяпане в интернет, така че ако може да си спестиш глупостите поне докато мнението ти не започне да има някаква основа, глупостите на никой не са му полезни.

 

Купувай си каквато китара искаш, ако мислиш че Японски джаксън свири по добре вземи си такъв. Лично според мен китарата си заслужава - свиря на нея вече една седмица. За тия пари си е направо подарък, като се има предвид къде живеем. Малко ми се струва тъпо да говориш за качествата на китара на която не си свирил... Да си взимам ибанец на старо? Не че са лоши китарите, но китара на старо не бих си взел, имам мнение по въпроса. И пак ще ти напомня че китарата не свири сама, на нея се свири...

 

за сцена поне кърти
- тук само ще спомена че не свиря активно в момента - купих си китарата ей така - защото ми хареса, и защото ми е по-удобна от "кръглите" китари. Ти ако беше истински музикант щеше да покажеш какво можеш, нямаше да се циганиш за 130 лева за да ти е добре звука. Просто в момента мнението ти не струва и 2 стотинки...

 

Сигурно всички хора които свирят с джаксън са позьори - поне според твоята теория - Chris Beattie, Derrick Green, John Campbell, Kevin Bond, Mark Morton, Phil Demmel, Zakk Wylde и даже Randy Rhoads - той е най големия позьор от всички :happy: Те поне имат китари с които да позират, а ти позираш само с думи :)

 

Тва ми е последното обръщение към тебе, като натрупаш нещо повече от въздух под налягане може пак да си поговорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да вметна в спора - сравнявал съм Кели от същата серия с, японско такова. Мога да кажа, че единствената разлика беше в електрониката - японското беше с ЕМГ. Грифовете са еднакви, флойдовете май са различни модели, но и двата не се разстройваха. Разликата е че индииските тук таме имат някакви дребни дефектчета(преебан нът, скапан потенциуметър - тва го има и на японските) които се отстраняват за минути(все пак са с 300 кинта по евтини от японските такива). Общо взето, тези които плюят по джаксъните са предимно недоразвити пубери(точно като колегата по горе) които през живота си не са хващали китара :)

 

LOE - честита да ти е китарата, и аз съм я пробвал, няма грешка :):happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мда адаптерите подлежат на смяна... но още не съм решил дънкан или емг, ама бърза работа немаме...

 

Срещнах малко проблеми докато докарам флойда да мърка, най вече защото свиря с много дебели струни и му сложиш четвърта пружина - заспа но стана много твърд, после махнах четвъртата пружина и натегнах пластината която ги държи за повече опън - сега е бижу, и като за чисто нови струни е учудващо нерастройващ...

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛОЕ честито пич :happy: много метъл с тая китара ти пожелавам :)

дисторшъна да не го изключваш. нон стоп да ти свети червената

лампичка :) :) ;) следва един кранк да си вземеш и си готов ;)

 

и да не ти пука кой к'во ти говори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

хаха де тоз късмет за кранка, по скоро ще е някое лампово пиви, в чужбина вървят колкото тук транзисторните рандали, верно че 112 няма толкова гейн колкото ми се ще, но за целта има и разни педали :happy:

 

Тук да си вземеш лампов амп си е жив мазохизъм - цените са двойни спрямо съседна Гърция да речем

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха де тоз късмет за кранка, по скоро ще е някое лампово пиви, в чужбина вървят колкото тук транзисторните рандали, верно че 112 няма толкова гейн колкото ми се ще, но за целта има и разни педали :)

 

Тук да си вземеш лампов амп си е жив мазохизъм - цените са двойни спрямо съседна Гърция да речем

Понеже тук-там се спомена няколко пъти,за "непосилни" БГ цени...

 

Цени на напр. Marshall TSL 122 (gain - дал Господ)

 

Greece: E 1620

Germany: Е 1535

USA: $ 2050

Swiss: CHF 2990

 

BG: лв 2964

 

Съотношението на цените е същото и при другите модели.

 

Peavey бяха с изключително приемливи цени в БГ, но не се купуваха.Съответно - вече не се внасят.

 

В началото на годината,не можаха да се намерят клиенти за продукти на Ampeg,за да се покрие квота от около $15 000,при която щяха да се формират много достъпни крайни цени(още повече,че половината сума беше осигурена от желаещи)

 

Е как да внесе някой M.Boogie; Krank; Engl... ...и после слушаме разкази по спомени на очевидци,и препрочитаме баснята за "киселото грозде".

 

Фантазиите; Мечтите; Сериозните Намерения; Целенасочените Действия; - това са различни неща и не пораждат едно и също отношение към себе си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.musiciansfriend.com/product/Fen...-Amp?sku=480510

 

хот род делукс - 600$

 

хот род в xxxx - 1500 лв - демек 1000$

 

разлика - почти двойна

 

Поне в момента не мога да си позволя да дам 3000 лв за маршал, но хот род за 600$ бих си взел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.