Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара

Китари, ефекти, усилватели и всичко, което вълнува китаристите.


Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително!!!


Подфоруми

  1. Хай-енд

    Обсъждане на инструменти и апаратура от висок клас, както и теми за напреднали китаристи.

    1.1k
    Мнения
  2. 7, 8, 9 - струнни китари и баритони

    Китари, апаратура и аксесоари за ниски строеве.

    968
    Мнения

Има 7576 теми в този форум

  1. Доживяхме! 1 2

    • 18 отговора
    • 3.5k прегледа
  2. Squier Start

    • 11 отговора
    • 3k прегледа
  3. Fender Squire Showmaster Hss N 1 2

    • 27 отговора
    • 7.3k прегледа
    • 15 отговора
    • 3.4k прегледа
  4. Какъв амп имате ?

    • 2 отговора
    • 1.4k прегледа
  5. Какъв амп имате ? 1 2 3 4 6

    • 84 отговора
    • 15k прегледа
    • 23 отговора
    • 8.1k прегледа
  6. Сола? 1 2

    • 19 отговора
    • 3.7k прегледа
  7. Соло-въпрос 1 2

    • 16 отговора
    • 3.6k прегледа
  8. Slide Pick 1 2

    • 27 отговора
    • 5.4k прегледа
    • 1 отговор
    • 1.2k прегледа
    • 7 отговора
    • 1.9k прегледа
  9. Шум при 1-ва струна

    • 1 отговор
    • 969 прегледа
  10. Guitar 1 2 3

    • 35 отговора
    • 6.3k прегледа
    • 7 отговора
    • 2k прегледа
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.