Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво мислите за т'ва ?


Dilian Nedev

Какво мислите за китарата по-долу ?  

55 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

абе според мен трябва всеки по-сериозен китарист да има една китара с единични и една с двойни адаптери (тука подминавам въпроса с дървото, от което е изработен инструмента), една акустична западна и една класическа. ма пак си свиря ню метъла ;)

btw не е new metal, a nu metal (new urban metal)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мисля че мнооооого разводнихме темата :blink: ,модовете на няколко пъти ни подсказваха това,ама кой да гледа :ph34r: .И както често забелязвам сме най нахъсани в споровете еди кой си срещу еди кой си което е голяма глупост.Момчета имам предложение-ОСЪЗНАЙТЕ СЕ :stop: Според мен можем да казваме САМО този ни харесва или този не,а не този е слабак или левак или този е по добър от онзи.От името на какви ги съдим :think: Някой беше питал друг някой -Дали е пълнил зали като НДК(зала 1), стадиони,дали има издадени 20 тина албума и дали е правил по 100 тина концерта годишно :P Повечето имена които обсъждаме са световни музикални величия-виртуози и си мисля че е супер глупаво като казваме за някой че е слаб китарист :no: Аз скоро гледах концерт на Ю2 в Бостън където китариста си сменяше китарата на всяка песен-Ами и аз ако имах неговите пари,щях да има не 3 а 30 китари и да си ги менкам постоянно :wow: Само не ме убеждаваите че искате да си имате САМО по една китарка и с нея да си свиркате всичко-ами разбира се че за различните парчета си трябват и различни китари.Като пример споменатия Стив Морс китара модел с тремоло и такава без,само не ми казвайте че звучат еднакво.Хайде поздрави и да бъдем разумни,БЛАГОДАРЯ за вниманието :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятно ми е , но трябва да съобщя резулулатите ...

 

ОБЩО ГЛАСУВАЛИ : 40

ТЪПО 13 гласа

ЯКО 12 гласа

НЕМА СМИСЪЛ ДА Е ТАКАВА 10 гласа

" КЪВ Е ТОЗ ДЗВЕР ? " 5 гласа

 

Иииии ... ВОТА ПЕЧЕЛИ : (оркестъра свири туш) ... КИТАРАТА Е ТЪПА !!!

Редактирано от RockMan2005
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятно ми е , но трябва да съобщя резулулатите ...

 

ОБЩО ГЛАСУВАЛИ : 40

ТЪПО 13 гласа

ЯКО 12 гласа

НЕМА СМИСЪЛ ДА Е ТАКАВА 10 гласа

" КЪВ Е ТОЗ ДЗВЕР ? " 5 гласа

 

Иииии ... ВОТА ПЕЧЕЛИ : (оркестъра свири туш) ... КИТАРАТА Е ТЪПА !!!

Язък :cheers: Сега Анжело ще трябва да си строши двойната китара и да свири само на единична :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че мнооооого разводнихме темата :) ,модовете на няколко пъти ни подсказваха това,ама кой да гледа :cheers: .И както често забелязвам сме най нахъсани в споровете еди кой си срещу еди кой си което е голяма глупост.Момчета имам предложение-ОСЪЗНАЙТЕ СЕ :stop: Според мен можем да казваме САМО този ни харесва или този не,а не този е слабак или левак или този е по добър от онзи.От името на какви ги съдим :think: Някой беше питал друг някой -Дали е пълнил зали като НДК(зала 1), стадиони,дали има издадени 20 тина албума и дали е правил по 100 тина концерта годишно :cheers: Повечето имена които обсъждаме са световни музикални величия-виртуози и си мисля че е супер глупаво като казваме за някой че е слаб китарист :) Аз скоро гледах концерт на Ю2 в Бостън където китариста си сменяше китарата на всяка песен-Ами и аз ако имах неговите пари,щях да има не 3 а 30 китари и да си ги менкам постоянно :wow: Само не ме убеждаваите че искате да си имате САМО по една китарка и с нея да си свиркате всичко-ами разбира се че за различните парчета си трябват и различни китари.Като пример споменатия Стив Морс китара модел с тремоло и такава без,само не ми казвайте че звучат еднакво.Хайде поздрави и да бъдем разумни,БЛАГОДАРЯ за вниманието :cheers:

Много добре казано :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен такива ексцеси клонят към тъпотията.

гъзерия и нищо друго. ми като ти трябват 2 китарени линии хвани си някой пич, дето що годе може и тва е.

 

Тва е същото, с което се подиграват Spinal Tap още 84 година.

Там пича свири с цигулка на китара, като отвреме навреме настройва цигулката и отделно дрънчи на една друга китара до него с крак. и от такива изпълнения няма смисъл в студиото... :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.