Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара

Китари, ефекти, усилватели и всичко, което вълнува китаристите.


Пишете на кирилица!

Използването на кирилица при писане тук е задължително!!!


Подфоруми

  1. Хай-енд

    Обсъждане на инструменти и апаратура от висок клас, както и теми за напреднали китаристи.

    1.1k
    Мнения
  2. 7, 8, 9 - струнни китари и баритони

    Китари, апаратура и аксесоари за ниски строеве.

    968
    Мнения

Има 7576 теми в този форум

  1. ART effects command center

    • 2 отговора
    • 984 прегледа
    • 2 отговора
    • 944 прегледа
    • 2 отговора
    • 707 прегледа
  2. _ _Поръчка_ _

    • 2 отговора
    • 1.2k прегледа
    • 2 отговора
    • 1.2k прегледа
  3. Mustang III

    • 2 отговора
    • 868 прегледа
  4. Какво мислите

    • 2 отговора
    • 843 прегледа
  5. въпрос за нбу

    • 2 отговора
    • 1.3k прегледа
  6. Lipstick

    • 2 отговора
    • 1.5k прегледа
  7. Стара любов

    • 2 отговора
    • 1.1k прегледа
  8. усилватели

    • 2 отговора
    • 1.1k прегледа
    • 2 отговора
    • 881 прегледа
    • 2 отговора
    • 996 прегледа
  9. Seymour Duncan

    • 2 отговора
    • 1.2k прегледа
  10. Дайте мнения

    • 2 отговора
    • 999 прегледа
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.