Jump to content
Българският форум за музиканти

Всичко без продажби

Показване на теми in Търсят се музиканти!Ноти и учебни материалиДруги инструментиКитараУдарни инструментиКлавишниБасВокалиХардуерСофтуерСъвети, трикове, въпросиКакво, къде, кога ?Авторска музикаМузикален бизнесТеория и КомпозиранеИзработка и ремонтГоворилняLiveСемплиКитарниБасДжемКавъриВидеоДухови инструментиТекстописанеДругиВашата продукцияНови албумиХай-ендMusic Center IkonomovЕлектронна музика и DJ - средства и похватиFactor7, 8, 9 - струнни китари и баритони публикувано в последните 1 дни.

Този поток се обновява автоматично

  1. Последният час
  2. Това, което намерих из нета, е че Рут Колева протестирала, че 79 нейни песни били използвани за обучение на AI. Може би си прави автореклама. Музиката и била регистрирана в САЩ ( явно не е към Уорнър брос, които вече са основен играч в Ей АЙ музиката и целият им католог се използва за обучение). Та нейната фирма била завела дело. Ок, дано спечели и вземе пара... Оставям настрана Рутката, няма да и ползвам.... нейният глас. Животното вече е обучено и пуснато на свобода. За мен по интересното е, кога ще си стиснат ръцете и ще почнат да продават пакове с гласове на известни певци. И не знам колко пари ще струва един плъгин. Да кажем примерно 100 долара. И си купуваш, каквото ти е кеф. Дикинсън , Бон Скот, Дио, Фреди, Таря, Ковърдейл ( като млад) и тн.
  3. Последната седмица
  4. DANEV

    Minor Blues Improvisation

  5. Томан намаления до 60%
  6. DANEV

    Рок н Рол в лилаво

  7. DANEV

    Ritchie Blackmore Blues

  8. DANEV

    Golden Hour Blues

  9. Аз съм 34-годишен барабанист/китарист/басист (върнах се от Германия) и търся хора за свирене в стилове метъл, пънк и хардкор. Свиря на барабани от 2 години и на китара/бас над 10 години; имам опит с различни банди и сцена. Търся сериозни и мотивирани музиканти (вокал, китара, бас, ритъм/соло, барабани) за създаване на нов проeкт и репетиции във Варна. Ако имаш интерес или искаш да чуеш демо/запис, пиши тук или на имейл ckeuta@hotmail.com
  10. @shamgeorgi Колега, обявите в Базара! https://bazar.muzikant.org/
  11. Томан съди Фендер Сагата продължава...
  12. Remember. Whoever is trying to bring you down is already below you. Hold steadfast to the truth that those who attempt to undermine your spirit are beneath the lofty heights of your resilience and self-worth. Shirley Manson Сещам се , че навремето имаше една певица за известно време в Уран. Надя се казваше и пееше страхотно добре. Вкл и песни на Garbage. ( мисля, че отдавна не живее в България) Офф, надявам се пак да намеря, втора като Надя . Групата е в доста добър състав към момента и заслужаваме да имаме свестни певец и певеица. Аз ще продължавам по пътя , който съм поел. И по начин , по който смятам за правилен. А цитата от Шърли е, да изпратя поздрави, както е прието, на тези, дето ми серат в темата. Ако сте на зор серящи, има достатъчно форуми, където, ще намерите сродни души, да плюете по AI. Тази тема е, че търся вокал/ вокалистка. Как си правя песните, си е моя работа, Вие си гледайте Вашата. И клавирист - имаме певец, с който сме започнали Юрая Хийп трибют и разни други рок парчета. До скоро имахме клавирист, който не се вписа в групата и затова търсим нов, а ако може и да пее , още по-добре. Продуцент, мерси за отзива. Харесва ми , че си схванал това за дворците. Аз го слижих, защото какво правят децата на плажа - строят дворци. Но исках да има и двоен смисъл, ти си го усетил , супер. Освен продуцент на групата си, станах и AI voice producer, което ме кефи . Днес , преди няколко часа даваха 25 години бегай Радио, концерт на живо. Много гадно, хубаво е да се свири на живо, ама при тоя беге поп, по добре , да си ползвам Ей Ай гласовете. Кофти ударения слагат, ама пеят зверски. За мен е супер, правя си всякакви песни и се кефя,.
  13. Аз на 12-ти мисля да ходя, но ако ида по-рано, непременно ще се обадя
  1. Зареди още активност
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.