vsk Публикувано преди 2 часа Публикувано преди 2 часа Аз съм 34-годишен барабанист/китарист/басист (върнах се от Германия) и търся хора за свирене в стилове метъл, пънк и хардкор. Свиря на барабани от 2 години и на китара/бас над 10 години; имам опит с различни банди и сцена. Търся сериозни и мотивирани музиканти (вокал, китара, бас, ритъм/соло, барабани) за създаване на нов проeкт и репетиции във Варна. Ако имаш интерес или искаш да чуеш демо/запис, пиши тук или на имейл ckeuta@hotmail.com Цитирай
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.