Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Публикувано

Аз съм 34-годишен барабанист/китарист/басист (върнах се от Германия) и търся хора за свирене в стилове метъл, пънк и хардкор. Свиря на барабани от 2 години и на китара/бас над 10 години; имам опит с различни банди и сцена. Търся сериозни и мотивирани музиканти (вокал, китара, бас, ритъм/соло, барабани) за създаване на нов проeкт и репетиции във Варна. Ако имаш интерес или искаш да чуеш демо/запис, пиши тук или на имейл ckeuta@hotmail.com

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.